BAKALARKA - ako ste na tom?

majka__

ja uz mam bakalarsku pracu napisanu. tiez koncim teraz 3. rok. ja som ju zacala pisat uz v lete a teraz som ju dokoncila. sice este budem dotahovat take malickosti ako uprava niektorych citacii a gramatika (jedno-dve pismenka ked mi ubehli...) a potom budem mat pokoj uz s nou. konecne, lebo uz som ju nemohla pisat. dost dlho som ju robila (cca 4 mesiace).

alzbee

Ludia prosim vas, neviete, akym velkym pismom sa ma pisat seminarna praca ? profak povedal, ze ma mat styl ako bakalarka...dobre si myslim, ak si myslim, ze to ma byt 12kou ? i ked to mi pripada byt velmi male...vdaka:)

musska

No, temu uz mam davno, ale nejak sa neviem dokopat, nemam este nic,,spolieham na to, ze mam dobru temu a ze to za mesiac zbucham :)

xsonulienkax

rebeka 12 --- zaujima ta to co ma spolocne so zdravim????? nic....!!psychika a baklarka...ale nie su tu len temy o zdravi ak si si este nevsimla...!

xsonulienkax

nie len skripta aj knihy casopisy a net...a kde zijeme? no na masmedialke v ba.... co si mam teoreticku cast vymysliet z vlastnej hlavy?vyskum je moja praca