tazko utieratelna stolica

Príspevok v téme: tazko utieratelna stolica
ox

zdravim vas, mam 23 rokov a rad by som vedel ci z vas niekto nema skusenosti s tazko utieratelnou stolicou. mam na mysli ze po potrebe ako sa snazite tak sa snazite neutriete si poriadne analny otvor pretoze ta stolica je akoby hustejsiej konzistencie.ako keby pred analnym otvorom z vnutra ostavala stolica,a niekedy sa zda ze uz to je ciste a po pol minute je tam zas stopa po stolici ,nechapem tomu uz sa chystam navstivit doktora ale je to dost trapne tak o tom rozpravat svojmu lekarovi ,moze to byt ze zvierac je niejak oslabeny trocha a nedokaze to zadrzat vo vnutry?nehovorim a kusoch stolice len o stopach na toaletnom papieri po utreti... prosim pomozte v tejto situacii akou kolvek skusenostou

jahoo

Dnes ma od rana prehnalo asi tri razy. Uz hned po ranajkach som musela bezat a po kazdom jedle, co zjem, mam krce, ale nechcem tolko "stolicovat", tak sa to snazim udrzat v sebe. Take cosi sa mi stava zhruba raz za dva mesiace alebo raz za mesiac. Co s tym? Mam 23 rokov, som zena.

hm

mna by zaujimalo zas to, preco z niektorych ludi niekedy vylozene citit stolicu, akoby si zle zadok utreli, alebo co...Dufam, ze zo mna nie preboha :)

RNG

hnacky su hlavne z nespravnej crevnej flory, tj zo zleho trqavenia(nedostatok kyselin a enzymov) nasledovne zo zmeneneho crevneho osidlenia(miesto dobrych probiotik skodlive bakterie a kvasinky) a ulepene steny creva zvyskami, v ktorych sa tie parazitne kultury drzia.
Ako som mnohokrat napisal, naprava je v brani enzymov a kyselin, vlaknin a probiotik.
Na urychlenie tohoto procesu pomozu zmesy psylium/collostrum pripadne Triphala.

ox

ahojte dnes mi prisiel list od doktora ze vsetko je v normale tak ja fakt neviem asi skusim tu vlakninu a aloe vera a o priebehu zlepsovania sa ci stagnacie vas budem informovat... a fakt senoritta ma pravdu naco take detinske spravanie individui v tomto serioznom fore

senoritta

Je skutocne trapne ako tu niektore individua riesia tento problem trapnymi poznamkami.Ten chalan ma problem, tak sa prosim vyjadrujte k veci ak viete poradit a zdrzujte sa primitivnych komentarov. tato stranka je tu preto aby ludom pomohla a nie ich zosmiesnovala!

asdf

ked sa tu uz pise o stolici :) nemate niekto taky problem, ze mate okolo analneho otvoru take male ranky? Ked si utieram zadok, tak to obcas stipe a pali, a v zrkadle som videl, ze tam mam akoby malicko ponatrhanu kozu v okoli niekolko cm...A hemeroidy to nie su, len take ranky - akoby si zadok utieram smirglom.