po sexe..

sokyna

alia,ale takéto problém mi začali tak pred 2mi rokmi, ked som bola chora a partner chcel sex..a vtedy som po prvy krat mala ten neprijemný pálivy pocit pri milovani..gynek.mi dala tablety, ktoré zabrali..aj partnerovi dala mastičku..lenže, ked som bola u neho, som si všimla,že z nej skoro nema nic minuté..a ja som mala už polovicu preč. čo som s ním chodila, mala som to ešte tak 3-4x.. a ked sme sa rozišli, som si myslela, že bude vše ok, ked uz s nim sexovať nebudem..lenže teraz som mala po dlhšej dobe sex s iným a pritom som nemala ani výtok a predtým mi gyynek. urobila tie vyšetrenia, ktoré boli negatívne..akoby vo mne bola nejaká baktéria alebo niečo, ktoré vždy "ožije",ked sa milujem..:(( zachvilu budem mať traumu zo sexu..a to nechcem!

ahoj

skús "tam dole"nepoužívať mydlo keď sa budeš sprchovať.so svojím partnerom sa dohodni,že to určitý čas pred tým ako do teba vnikne nebudete navzájom robiť ústami a samozrejme,že hygiena aj tvojho partnera je dôležitá(tým samozrejme nechcem nikoho uraziť,no je možné,že sa nejaké baktérie svojím spôsobom z úst dostali do tvojej pošvy)samozrejme,že choď ku gynekologičke a povec jej o svojich výtokoch a problémoch,mala by ti pomôcť atb do pošvy príp.inými liekmi

alia

Mam ten isty problem,stale mam nejaky vytok. Stale mi nieco je.nenahovarim si to, nemam preco. Lekar mi robil vyter a vysledky prisli v poriadku, som tomu rada ale lieky zabrali mozno na tyzden.Teraz ma zrovna svrby vnutri a ja nemozem tomu zabranit lebo na SR pridem az v decembri,neviem co urobim dovtedy.Minuly mesiac po sexe mi dokonca nalial ci sko opuchol vchoddo pochvy alebo obcas aj ohanbie. Akoby boli vodou naliate a ked do mna partner vninka tak to stipe. Ja mam skor pocit,zze hram s priatelom ping pong, ja sa vyliecim a on mi to opat vrati. on nebol na ziadnych testoch. Pocula som, ze partnerovi staci ak bol len prechladnuty a bolestivo cikal. On o svojom bacyle ani len netusi, vraj sa to vzdy prejavy na zene. Tak to mam asi tu. A u lekara v zime vypytam lieky aj pre neho,Hadammi uz pomoze, trva to uz dost dlho

sokyn

my mame u nas v meste "az" dvoch gynek..takze nemam moc na vyber..ale urcite musim zajst k dr..no som fakt zvedava, co mi najde:((

tiffany

cau sokyna.Zmen dr., urcite nie si v poriadku.Moj dr. mi hovoril, ze som uplne zdrava, mala som pocit, ze si to sama nahovaram, iny doktor mi potom nasiel zapal a preliecil ma.