bude ma chciet??

Lilu

viem ze ta to trapi,ale nerob si z toho taku hlavu, mala by si sa mat rada taka aka si...pozri nikto nie je dokonaly, niekto je velmi pehaty, iny ma zas velke fialove flaky na tvary, kazdy ma nieco....bud rada ze si zdrava a nic ti nebrani zit ako by si chcela...chalani nepozeraju len vzhlad, chalana si ziskas niecim inym ako vzhladom, a on ta bude mat rad a budes sa mu pacit taka aka si...

sokyna

aj ja mam z toho komplexy..ked sa na seba pozeram do zrkaala,ide ma slak trafit..! aj ked mam hovori, ze som pekna..ved to je mama!

sokyna

nanuska, moc dakujem..trosku mi to pomohlo..ale aj tak mam strach, ze kvoli tomu ma nebude chciet nikto normalny..

.....

ahojko.aj ja mam akne,aj jazvicky.mam z toho dost komplexy,ale pokusam sa s tym nieco robit,aj ked to stale nevyzera dobre:/ urcite si niekoho najdes.ved ak mas niekoho rada,tak nie preto ako vyzera,ale ako sa sprava..pa pa.:)

nanuska

Och joj, chudiatko moje. Tak nech ti kozna pomoze potom aj s jazvickami, dnesna veda je pokrocila a aj kozna by mala byt. No ale inak muyslim, ze tym sa urcite trapit nemusis. Pozri, chalan, ktory ta bude lubit, sa bude pozerat hlavne na tvoje vnutro a ked sa chalani pozeraju na krasu a nie na to co je vo vnutri, nestoja za nic. Mozno je to take frazove, ale je to fakt. Vazne sa nemusis nicoho bat. Chalan si najdes, takeho, ktory ta bude lubit a ty budes s nim stastna