Vyholena/Nevyholena

6irim

Nie, asi si si to neprečítal správne. Ak sa žena čo len trocha upravý, pridvihne jej to sebavedomie. Nakoniec, prečo by nemohol mať podívanú priateľ, manžel....resp.partner?
To nešlo a výzor, ale o pocit.

andrej29

6irim: Tvoj názor bohužiaľ postráda pádny argument, tak sa nehnevaj, ale nieje to názor.
Prepáč, ale zrovnávať úpravu ochlpenia genitálií s úpravou vlasou je trošku zcestné.
Predsalen, aj genitálie vystavuješ na obdiv celému svetu ako účes?

6irim

Prosím Vás, čo keby ste sa prestali urážať a začali rozoberať tému?
Je to podľa mna každého individuálny názor, ako by sa mal upraviť, či neupraviť. Keď je to upravené, jasné že to lepšie vyzerá. To ako keby si si neupravila vlasy.Ak sa pekne vyčešeš, cítiš sa lepšie. Alebo to nie je u vás tak?
Prečo by mal byť ado za opicami. Dal najavo agresívnejší názor. Stráca urážkami táto stránka na dôraze.
Sorry toto je môj názor.

janda

waw...andrej29...konecne daky spravny chlap :) ktoremu sa paci ked je zena prirodzena, skoda ze je takych malo v dnesnej dobe :(

andrej29

Ty sa neumývaš, keď máš na genitáliách moč a krv?
No, som prekvapený.
I keď som sto rokov za opicami, mal som partnerky, ktoré na ochlpení nemali ani moč, ani krv, asi to bude len tou primeranou hygienou.
Aj tie opice sa predsa čistia...

medusa

Ty si 100 rokov za opicami. Aký bordel, no asi z krámov, moču aťĎ. Nie, tampon nepoužívam ani nemienim. Vlasy ošťaté ani okrámované nemám.

andrej29

O aký konkrétny "bordel" teda ide?
Každý stále tára o nejakých baktériách a svinstve, ale nikto to nedokážete poriadne vysvetliť.
Vo vlasoch máš čo prosím Ťa?
Či vlasy snáď niesú chlpy?
Keď používaš tampón, na aké chlpy sa Ti dostane krv?
Čo to tu táraš za somariny?

medusa

Prečo by mal ochorieť???? Hygienickejšie minimálne pri menzese určite a všeobecne asi preto že sa ti tam nedrží bordel.

andrej29

medusa: Mohla by si prosím Ťa špecifikovať, prečo je holenie hygienickejšie?
Zaujímalo by ma to, nakoľko nepoznám človeka, ktorý by ochorel kvôli tomu, že nieje oholený.

medusa

Samozrejme, každý nech robí ako je jemu príjemné. Ono je to estetickejšie a hygienickejšie, preto sa ľudia podla mňa holia. Ide aj o modny trend, veď pred pár rokmi o holení pomaly nikto nechyroval. Ale v zime by sa kožúšok zišiel :)