Vyholena/Nevyholena

radšejanonym

Andrej, za to že vyjadrujeme svoje názory smeprízemní?.. No neviem kto..nechcem ťaurážaťani nič také..mám síce len 15rokov..ale pochopila som aj sama že nikto ti tu nič nediktuje. Jasné, už vidím že mi tu budú písať že som malé neotesané šťeňa..ach len re vek ma väčšina ľudí odsudzuje :/ Ale nie som nejaká namyslená fiflena ako niektoré. A myslím si, že každý má právo vyjadriť svoj názor. A pokiaľ som dobre čítala tak Tebe nikto svoje názory nediktoval. A nikto ti ani neprikazujeaby si sa Miloval len so ženami ktoré sa holia, aleboaby sa ti len také páčili. Je to každého vec komu sa čo páči..a Nemusíš tu urážať ľudí len preto, že niektorí majú iný názor ako Ty. A ako som tu čítala.. a prikláňam sa k tomu názoru..oholená žena nevypadáako 5ročné dievčatko..a ide o to ako sa tá žena cíti, či lepšie keď je naprírodno alebo dohladka ;) Takže prosím nurážaj tu ľudíiba preto že sa ti nepáči ich názor, lebo každý má právo svoj názor vyjadriť ak nie je urážlivý alebo tak vieš? ;)A ide aj o hygienu ako tu písali niektorí.. oholená/neoholená, hlavne že sa umýva ;)

Majocka_3

Ja sa holím ale priatel sa neholí ma baranicu :D dakedy ten chlpok zbehne do ust a vtedy musím vyplut semeno a nemožem si vychutnat jeho požitok :D mnam semienko

Ivuša

a nechcem aby ste to pochopili tak, že by som chcela aby sa úplne vyholil - to nie.. len skrátil, zastrihol.. predsa nie je moc príjemné, keď sa nejaký ten chĺpok ocitne v puse.. :-/

Ivuša

určite vyholená, max. tenký pásik. ako už bolo spomínané, aj kvôli hygiene, aj je to estetickejšie :) aj priateľovi sa to tak páči, no on sa neholí a neviem ako to zmeniť - že vraj jemu to nevyhovuje keď má huňu :-/ raz sa oholil a o čo bol aj ten sex lepší a o orálnom ani nehovorím.. no čo budem si musieť zvyknúť :-)
a mám 23

drtzscbw

Nie každej žene pristane všetko...vyholenie je podľa mňa neutrálne, nič sa tým nedá pokaziť...no mne osobne sa viac páči krátky a upravený porast...mal som partnerku ktorá sa vôbec neholila a bolo to úžasné lebo mala len riedke a krátke chĺpky ktoré vyzerali oveľa lepšie ako holá "dievčenská pišuľka":D...určite však ale nie je príťažlivé ak chlpy vytŕčajú z pod plaviek alebo keď má žena neupravenú džungľu. Teda ak treba tak upraviť alebo úplne vyholiť, ak je chĺpkov málo a sú malé tak kľudne nechať:)...vek 18

analytik

Mne sa páči, keď je žena prirodzená. Holenie podpazušie, nohy a prípadne zúženie ohanbia, aby nevykúkalo z plaviek je ešte OK. Ale úplne dohola určite nie, veď taká baba potom vyzerá ako 5 ročné dievčatko. A navyše hladenie chlpkov je také úžasné a pre mňa aj vzrušujúce. Niektorý argumentujú, že sa vyholená žena lepšie líže. Pri stimulácii klitorisu je to aj pravda, vtedy sa často stáva, že jazyk vybehne do chlpkov a nejaký ten chlpok môže ostať aj v puse. Ale pri lízaní samotnej dieročky, resp. lupienkov malých pyskov, ochlpenie nie je prekážkov.

andrew25

ja osobne som za neupravene paci sa mi na mojej manzelke ked je uplne zarastena a nema vobec pocit zeby bola nehygienicka skratka dodrziava pravidelnu hygienu a je to ok, to je akoby zeny povedali ze im smrdi neobrezany lebo ma predkozku tak sa vsetci musime dat obrezat a to nie sme a tak isto je to aj holenim ci uz zeny alebo muza ... mne osobne teda vyhovuje zarastena a v zime sa neholi vobec ani nohy ani podpazusie a je to prijemne skraslenie int.zivota ... v lete samozrejme chlpky skrati ale nie uplne a ked bola uplne skor vtedy mala problemy s poh.organom ... takze tie chlpky su predsa len na nieco bobre a plnia ucel ako vlasy, obocie mihalnice .... samozrejme nejake skretenie urcite nevadi ... aj holenim ak nieje cista ziletka si moze zena zaniest bakterie ... u mna teda PRIRODNA !

ahoj123

ešte k tej "mode"- mozno pred tym ked to prvykrat dorazilo k nam,to bolo modne,ale to su dlhe roky,a odvtedy sa to stalo normalnou sucastou zivota,teraz je to vec vkusu,a samozrejme vec zeny,ktora sa tak citi lepsie...