Holenie intimnych miest

akinom007

boze baby ja vas nechpem ako sa mozete holit sprchacom, mydlom, penou na hoelnie a pod.ja napr by som hned dostala mykozu ja sa holim bud nasucho alebo s intymnym gelom ale to sa mi potom smyka:D a nie je to dohladka. Holim sa VZDY novou jednorazovkou a potom pouzijem detsky puder. S vyrazkami po holeni som nemala nikdy problem. Holim sa kazdy 2-3 den ako kedy, v lete castejsie.

gyta

:-DDD Najprv som sa zlakla ze mi nadavas do blondinok :-). Ale mas pravdu, som blondina, ale ochlpenie mam cierne ale nie tak vyrazne. Nemam vobec vyrazky a dlho som netusila ze mam okolo analu chlpy, az neskor som si to nahmatala a vyholila ziletkou, len tak podla hmatu, uplne do hladka. Opatrne! Na druhy den to trocha svrbelo. To si ale holim len raz do tyzdna, lebo to je citlivejsie:-)

janda

gyta: ty si asi blondina ze ? ja keby som si to isla oholit hned na druhy den tak je z toho krvavy masaker :-( a ked sa holis v okoli analu pouzivas pritom zrkadlo alebo len po hmate ? a aky dlhy si robis ten pasik ?

gyta

Jasne ze ano. Kazdy den, lebo uz je citit strnisko. Po stojacky, jedna noja vydvihnuta, s jednorazovymi ziletkami, penou alebo sprchovym gelom. Podrazdenu pokozku nemam, ale patrim medzi tie stastnejsie, lebo inym babam sa robia hnisave vriedky. Uz druhy den je to drsne :-(Trik: Zdvihnuta noha a holit sa na uzky pasik, noznickami skracovat ostatne chlpy, vyholit si aj priestor v okoli konecnika :-) Podla mna gel na holenie je lepsi, ale aj sprchac je v pohode..