Holenie intimnych miest

issabell2306

ahojte. chcela som sa spytat ked uz spominate holenie okolo analneho otvoru ja sa neholim ale depilujem epilatorom ale aj takych 5-7 cm aj okolo. Mate tam chlpky aj vy (5-7 cm okolo)? Mam s toho strasne komplexy. Dakujem

larka

ssia, no samozrejme v okoli bikin je to ine, holim uz dlho,ale nie uplne.
Mam 22 :( Viem, mozno je to vela na prvu prehliadku, ale zatial som nemala dovod ist ku gynekologovi.

mrvulka

ssia,vôbec nebudeš vyzerať divná a vôbec to nevadí pri vyšetrení.nechápem,čo by malo vadiť.Keď robíme cyto,alebo iné vyšetrenia,skôr by som povedala,že v niektorých prípadoch to zavadzia.

usiko

holim sa vtedy, ked sa sprchujem, pouzivam iba gel na intimnu hygienu, oholim sa a tym to hasne......holim sa tak, ze dvihnem nihu na okraj vane....

ssia

larka: ja som este tiez nebola u gyndu. ale mamka vravi ze to nemaju radi, ked sa tam baby oholia, ze sa im horsie pracuje ci co;) ale napriek tomu ja ked pojdem tak sa oholim. neboj, nebudes v ziadnom pripade divna, je to uz len na tebe;) a kolko mas rokov?

larka

Baby, idem prvykrat ku gynekologovi,a prave toto riesim, ci sa holit aj uplne okolo analu:( ved to bude svrbiet,nie?
Boze, ja som taka neskusena v tychto veciach, vobec neviem:(

colbert

Ja sa uplne nahladko neholim,lebo mojmu muzovi sa to nepaci.takze vzdy si tam "nejaku frizuru" alebo pasik necham.nepouzivam nic,len intim gel ked sa holim ziletkou.sem pouzijem tam strojcek.vynikajuca vec po holeni,pouzivat detsky puder!nesvrbi to tam a mate "pocit sucha" :-) ja ho pouzivam asi 6 rokov a nemavam ani ziadne pupaciky a ine podobne veci!