hladam gynekologa v nitre, pomozte!!

Príspevok v téme: hladam gynekologa v nitre, pomozte!!
diana

ahojte, mam 23, a hladam fakt dobreho a spolahliveho gynekologa v nitre.
mala som svojho, no k nemu uz nechcem chodit, lebo ja nie som z nitry. mam problem s nadmernym ochlpenim, menstruaciou a dalsie problemy a preto by som takeho dobreho doktorika fakt uvitala. uz som nebola u doktora vyse 5 rokov a uz ja najvyssi cas, len neviem ku ktoremu mam ist, lebo nechchem ist k niekomu len tak a zistim ze mi len viac pohorsi ako pomoze :-( za pomoc dakujem pekny den

zdenushka29

Ahojte, ja som bola prvý krát v pondelok u MuDr.Garaya a musím povedať, že je úžasný. Privítal ma, keď som vošla do ordinácie podal mi ruku, potom sa ma popýtal na rôzne veci a vyšetril ma. Jeho prístup je veľmi dobrý, sestrička je taktiež veľmi milá čo je podľa mňa dosť dôležité. Potom som šla oproti jeho ordinácie na sono, kde je taktiež milá sestrička, všetko mi poukazovala, takže vrelo odporúčam. Prvotný poplatok je 7 eur.

zdenushka29

Ahojte, ja som bola prvý krát v pondelok u MuDr.Garaya a musím povedať, že je úžasný. Privítal ma, keď som vošla do ordinácie podal mi ruku, potom sa ma popýtal na rôzne veci a vyšetril ma. Jeho prístup je veľmi dobrý, sestrička je taktiež veľmi milá čo je podľa mňa dosť dôležité. Potom som šla oproti jeho ordinácie na sono, kde je taktiež milá sestrička, všetko mi poukazovala, takže vrelo odporúčam. Prvotný poplatok je 7 eur.

shenya

kvoli Kozarovi som mohla dostat infarkt...predpisal mi HAK, aj ked vedel, ze je tam sanca, ze ju nebudem moct brat. predtym mi nerobil ziadne testy, aj ked som mu povedala, ze mozem mat istu chorobu, pri ktorej sa HAK brat nemoze. takze tak!

slzicenka

Ja mam velmi dobre skusenosti s doktorom FIEBIGOM,ale neviem ci este ordinuje,mal ambulanciu na Chrenovej v Nitre v poliklinike,doktor Turba je tiez dobry,ochotny,ustretový...aj doktor Truska je dobry,doktor Kozar je dobry,ale prisny na svoje pacientky,co je aj na jednej strane dobre..podaktore to tak neberu,ale urcite ziadnej pacientke nechce zle

katarína

ahoj odporucam ti MUdr. Oberta Adriana, ktory sidli na Kmetkovej ulici v centre. je to skvely doktor, naozaj som s nim spokojna. poradi, je prijemny, sestricka uplne ustretova...cislo na pevnu linku je 037/77 21 399.
ahoj