Ofina

theoleander

ani nie o to ide aké máš vlasy, ale o to aký máš tvar lebky teda tvár a proporcie tváre.s ofinou by som velmi opatrne postupovala neodporučam ak nemáš dobré proporcie tváre.ofina upriamy pozornost na tvár a zakrije čelo, terda ti zkráti tvár, určite si nedfávaj lebo to je trend, netreba trendom podliehat a vyberaj si z neho len to čo sa ti hodí..zeny s privelmi zlými nosmi a nedobrými tvárami s ofinami vyzeraju tragicky ale hlavne maju vysoké sebavedomie.

Mia.1525614

Ahojte,kedysi som mala rovnú ofinu, asi tak do štvrtej triedy na ZŚ..chcela by som si ju dať znovu,no neviem či je do dobrý nápad,vzhľadom k tomu,že mi vlasy zhustli..poradíte? Prosíím..

Vikuša

Jeden čas som mala ofinu rovno a všetci mi howorili ze sa mi to nehodí az som im uverilá ták som si ju nechala ostrihat na bok. Ale teras chcem znovu ofinu rovno a všetci ma prehováraju .. No ale ja newiem ci mám ale nemám si dat .. Čo si o tom myslíte?..

čoča

ja som si dala nejak pred mesiacom a pol spraviť ofinu do postupna =) uplne super to vypada :D ale trošku mi to išlo do xichtu :D a ked mi to už trošku narastlo tak som si dala rovnu :DDD :D hua pred dvoma dnami...vypadam jak hannah montana :DD :DD ale ved ja som si povedala ze chcem to tak som si to dala neni co riesit =)) nemate sa coho bat ked sa vam to nebude lubit tak si to vypnete do hora :DDD :D

lastura

dakujem za odpoved, uvitam aj dalsie
vlasy mam pomerne rovne, nie su sice ta ako zo zehlicky ale rovne. taeko vlasy mam uz strasne dlho, ofinu som mala naposledy v piatej triede zs :)a vzdy som sa vyhybala nejakym inym strihom kvoli sportu a proste som sa bala ze mi to bude zavadzat a to sa bojim stale :) ono ked su tie vlasy tak dlhe tak sa vlastne tou tiahou vyrovnavaju, preto sa bojim, ze kratsie sa budu vykrucat kade tade. kedysi ked som bola ostrihana na postupku tak mi moc nedrzalo

blond86

Podľa mňa hej a ak nechceš nejakú radikálnu ofinu kleopatrovskú, tak skús takú nabok a sama uvidíš, ako bude držať. Ak by to nebolo fajn, necháš dorásť,ale pokým máš rovné vlasy, by nemal byť problém.

lastura

ahojte,potrebovala by som poradit takze: rozmyslam nad nejakou zmenou ucesu a rozmyslam aj nad jemnou ofinkou. mam dlhe vlasy do pol chrbta, klasicky rovny strih s cestickou nabok, priemerna hustota, ale su dost jemne a hlavne ked su cerstvo umyte su dost rozlietane. ofina by mi ku tvari isla som nastastie ten typ, ze by mi pasoval snat kazdy uces, ale bojim sa, ze by mi ofina nedrzala. potrebujem totiz, aby moja starostlivost spocivala v umyt, nechat volne uschnut, rozcesat a vyrazit, proste ziadne kazde rano hodina casu len na ofinu a kilo laku na vlasy.
myslite si, ze aj take vlasy by zniesli ofinu a minimalnu starostlivost?ofina by bola asi jemnejsia, redsia, asi viac nabok taka dlhsia.
dakujem sa radu

mifor

Ja to mám blbé, kvôli môjmu vysokému čelu musím celý život nosiť ofinu. A tak veľmi by som chcela byť bez nej.