je toto NEVERA???

Príspevok v téme: je toto NEVERA???
sunnysweetie33

ahojte..s priatelom sme spolu uz vyse 4r.viem,ze ma lubi a ze by ma nikdy nesklamal..ale posledne 3-4mesiace travi vecery na pokeci a keca s cudzimi holkami..vecer,ked ja uz spim..nemoze spat a tak sedi pri PC a chatuje..je aj toto isty druh nevery???chcem pocut - citat vase nazory,lebo ja sama vazne neviem,co si mam o tom mysliet..

sunnysweetie33

..lenze mam skusenosti,ze vela kamosov nechao svoje babenky za baby z pokecu,aj ked neskor zistili,ze nie su take "super" ako ked si s nimi len pisali..

Veronika L.

Ja by som si z toho vela nerobila, ja napr. na pokec chodim a pisem si s chalanmi, ale nikdy by som si s nimi stretko nedohodla ani nezacala lebo milujem svojho priatela s ktorym som vyse 3 rokov. A to iste plati o mojom priatelovi, zniesol by mi aj modre z neba, neda na mna dopustit, ale sem tam si chatuje aj on, samozrejme v ramci slusnosti, sem tam mi to vadi, ale to je prirodzena zenska ziarlivost a tak je to i pri nom. On vie, co vo mne ma a ze keby ma podviedol tak by o vsetko prisiel a to si uvedomujem i ja, samozrejme ine by bolo keby si vypisoval maily s niekym s kym by viedol reci, ktore sa uz vymykaju normalnemu chatovaniu. A hlavne si cen, ze pre teba je schopny sa toho pokecu aj vzdat :)

sunnysweetie33

ja mu nechcem byt za to stale v patach a odkedy som mu povedala,ze mi to vadi,tak uz nechodi na pokec..a ked hej,tak keca iba so znamymi..ale ja ho nechcem obmedzovat..to teda nie..len nechcem o neho prist za nejaku vymyslenu a retusovanu barbi z pokecu..

crazynka:)

Nemusi to hned znamenat neveru. Ja napriklad tiez chodim na pokec a kecam s holkami i chalanmi. Ale to je vsetko, nasla som si dobrych priatelov a vztah tam urcite nehladam, lebo mam pri sebe svoju lasku, ktoru by som nevymenila za nic na svete. Tvoj chalan si mozno tiez chodi len zakecat, urcite sa hned neznepokojuj. Ved ho poznas, ak sa chova stale rovnako, nesedi nonstop pri nete, a nevypisuje staale niekde sms tak je to podla mna v pohode. A mozes si s nim napriklad pisat aj ty, ak by si mala moznost byt na nete. Ale nech si aktivuje ten balik PLUS a moze ti ukazat co si vypisuju keby si bola velmi nedoverciva.

branik

ahoj hviezdicka. skus mu to vysvetlit, ze ti to vadi a nech s tym prestane. chces predsa zaletnika alebo priatela pre seba. ale pozor zas na to, aby si ho az prilis neobmedzovala...

sunnysweetie33

..ale ja s nim nebyvam..a on je skoro kazdy druhy den so mnou..a nechodi tam na cele hodiny..tak na 20/30min. poodpisuje kamosom a sem tam aj nejakeeeeeej..ale nechodi tam kazdy den..vacsinou po veceroch je so mnou :) ale aj tak..

manuela

myslim ze to je v poriadku ak mu das trocha volnosti,nemalo by to vsak byt kazdy vecer a vdzy len baby.Neviem ako vies ze baby ale ak si si ista povedz casom podme niekam von a nesedme doma tym si najdete cas na seba a o nepojde na chat.ak vsak za kazdu cenu a kazdy den chce ist n chat je to dolezity signal aby ste sa porozpravali.ak ti to vadi musis mu to povedat alebo mu to sprav ty.!!sadni si tam vecer ty a nedaj sa vystriedat nech sa aj nahneva a ide spat aspon zazije to co zazivas ty.a potom sa o tom porozpravajte ak vsak bude chciet.namala by si vsak len pozorovat zmeny svojho pertnera pretoze to sa nemusi skoncit dobre.bud silna.ahoj

sunnysweetie33

no ja neviem,on mi povedal,ze sa tam kludne nmozem pozriet,ze nema co skryvat..aj ja som si nasla super kamosa cez net,nikdy sme sa nestretli,ale rozumieme si..vieme si poradit a tak,ale mojho draheho by som nevymenila za nic :)))