co robit?

Príspevok v téme: co robit?
v.mars

v poslednej dobe je toho na mna proste vela rozisla som sa z frajerom bol to proste taky debil a trapi ma ze uz asi posledny mesiac nejem poriadne za den zjem mozno 1 rozok alebo nieco male a aj do toho sa musim nutit mam 160 cm a vazim 41 kg...newem co robit chcem zacat normalne jest lenze nmozem uz len vidim jedlo tak je mi na zvracanie :( co si o tom myslite?

usiko

to ta preboli, neboj sa, mne sa to stavalo aj ked som sa rozisla aj ked som sa prave zalubovala....jednosducho pocit v zaludku, ze vsetko, co zjem zo mna aj tak vyjde, tak som nemala chut papat....ale to prejde, papaj aspon ovocie, zeleninku, nieco chutne, aby si zasa nemala problemy kvoli nedostatku vitaminov, alebo nejake doplnky, kym sa nedas dokopy......a dokonca na mna taketo stavy pridu niekedy aj bez vyznamu, rau rocne, vacsinou na jar, ked mi nechuti....

Ja neviem, ako ti pomoct, ale ver mi, rozchadzame sa s niekym preto, aby sme nasli niekoho lepsieho. a to sa aj dari, pretoze si sa poucila zo svojich chyb a z chyb tvojho byvaleho, a v dalsom vztahu sa im vyhnes.....vies, ja neverim v boha, ale pocas mojho zivota som uz velakrat pochopila, ze vsetko, aj to najhorsie /teda nam sa to zda najhorsie v tej chvili/ sa deje preto, aby sa mohlo raz obratit na lepsie.....teda vsetko zle je na nieco dobre......prezili sme to vsetky, takze budes musiet aj ty......idem spinkat, lebo som unavena, ale drzim ti palce....a ozvi sa, ako sa ti dari.....

usiko

moja to ta prejde, ked to preboli...podstatne je, preco nepapas, ci preto, ye nemoyes od ervov alebo preto, ye chces bzt chudsia ako si?