ach .. co mam robit?

martina25986

mila elyska.ja som mala podobny problem na zaciatku nevedela som prist tomu na chut nejako som sa nevedela uvolnit a vychutnat si to - myslela som stale na to kedy uz moj partner bude ...ale skus sa uvolnit a mysli na jeho bozky a hladkanie ...ake je to prijemne - mozno ti to pomoze.pa

123

to je to. nevies sa uvolnit. stale myslis, ze ci niekto nepride. citila som nieco podobne. ked som s nim bola u nas sama doma a mala ISTOTU ze nasi nedojdu, tak to bolo ok. ale kdekolvek inde som sa bala vyrusenia a neuzivala som si.

elyska

Ono je to presnejsie takto.Minule ked som bola s priatelom v byte, tak ma rozrusil zvuk vytahu.Inokedy, zase rozmyslam nad skolou,davam pozor, ci niekto nepride.Proste sa staram o vselico ine.Neviem si to vychutnavat.Nechapem, co sa to so mnou deje.Urcite to nieje tym, ze mi priatel nevyhovuje,praveze on je super.

selma

no nemyslim si, ze by to bolo uplne normalne, inak by sme dostali spavu nemoc a na sex by sa zacalo zabudat:)
ja si myslim, ze nesexujes s tym ktory by ta vedel zobudit..aj ked zato ten tvoj partner nemoze ale nie je tvoja vlnova dlzka. Taketo nieco netreba pestovat dlho, lebo sa ti sex zhnusi a to by bola vecna skoda..
Selma