chcem pribrat

zebra

Ahoj hladam niekoho kto mi poradi ohladom priberania pripadne doplnkovou stravou skusal som posilovat ale ohladom k pracovnej vytazenosti to nestyham.

macka16

ahoj Stainless,dakujem za radu,ked si chcem dat urobit vysetrenie,potrebujem doporucenie od lekara?ja codim este detskej a ta nema nijaky zaujem,ona sa skor zaujima o babatka.diky

macka16

ahoj selma,ja chcem urcite pribrat,ja moc nesportujem,ale zacnem:)nevies kto by mi mohol urobit jedalnicek?chcela by som ho mat aspon na 2 tyzdne,aby tam boli rozpisane ranajky obedy atd,chapes?dakujem

Stainless

Vela sa s tou stitnou zlazou nerozhadzujte, lebo daktori to beru ako skoro jediny dovod, preco je dakto chudy a dakto tucny. Keby bol dovod len tie hormony SZ, tak by sme nemali tucnych,lebo by brali hormony a chudli by vdaka urychlenemu metabolizmu. Problem je niekde inde. Skus si dat vysetrenie na celiakiu, pripadne ine crevne alebo zaludocne choroby. Ciatocne dovod nizkej vahy je v nedostatocnom vytazeni energie z potravy, teda to co zjes, z teba v malo zmenenej forme aj vylezie (nejde o formu a farbu :). Tiez si sleduj kolko zjes a ako casto. Ti co su chudi z principu zjedia menej ako 120kg clovek, i ked sa im zda, ze zozrali horu jedla.

selma

ahoj, tak to je dost malo ta tvoja vaha ja mam 170cm a 54 kg a je to prave na hranici :) mam ale 48 rokov a cely zivot som vlastne hladala recept na pribratie - o nas ktori chceme pribrat sa moc nehovori a ked aj tak iba aby sme konecne nedrzali tu dietu alebo, ze sme anoreticke... ale teraz som rada lebo nevyzeram na svoj vek. Skusala som akupunkturu ale mne nepomohla. Neviem ci dost sportujes ale mohla by si skusit chodit do fitka a cvicit tak aby si ziskala svalovu hmotu, ktora sa potom rychlejsie obaluje tukom - to znamena vela jest hlavne polievky. Vies to priberanie musis dostat do hlavy a ked to budes akceptovat tak budes moct pomaly priberat. Ja som ked som pribrala aj pol kilo a ked som sa videla v zrkadle tak som sa sebe nepacila. Takze musis si to v hlave urovnat, ze to chces.
Mohla by si sa dat predtym vysetrit ako ti pracuje stitna zlaza - to je vlastne tiez taky regulator.
Vela stastia, nezabudni na sport :))