TOTO DOKAZE HAK... !!!!

damian

Ani saotni vyrobcovia nemaju potuchy, co vsetko v zenskom tele sposobuju umele hormony. Mnozstvo zien si neuvedomuje, aku skodu svojmu telu sposobuje uzivanim HAK. Potom placu kvoli nadorom prsnikov a inych rakovin zenskych organov. Tak len tolko, kratko a vystizne.

barbinka

užívam yadine rok a pol a nemám žiadne vedľajšie účinky. ešte sa mi zdá, že mám dokonca vlasy hustejšie. ale na každého to môže inak pôsobiť. a tiež to nemusí byť z HAK.

anianka

YADIN /co je mozno trosku absurdne/ ale ma podobne zlozenie ako yasminelle a jednej babe prave z tejto hak padali vlasy....

anianka

ano bola som na roznych vysetreniach u koznej /aj na stitnu zlazu a pod/ aj u gynekologa, mi robil podrobne testy ... krv a ultrazvuk setko oka... kozna to vidii len na HAK, no a uz tu bolo zopapr zien, ktorym padali vlasy z HAK, a pisu to aj vseobecne, ze dovodom padania vlasov je uzivanie antikoncepcie... takze s velkou pravdepodobnostou je to ona... vysadila som ju a ece horsie... :(

si si istá?

si si istá že ti to spôsobila Hak? bola si aj na nejakých vyšetreniach? bo mojej sesternice dcéra tiež mala problém úplne jej vypadali vlasy a nakoniec zistili že mala veľmi hnisavé zapálené mandle.Potom jej ich vybrali a vlasy začali znova rásť.