TOTO DOKAZE HAK... !!!!

July

No hladinu hormonov este nemam meranu, to ma caka tento tyzden ked prestanem krvacat.. No ja to skor pripisujem dedicnym porucham stihnej zlazy(rozneho druhu), ktore sa u mna do tejto doby neprejavili. Tak uvidime, co sa ukaze

damian

To, co popisujes, sa zda byt z praevahy sstrogenov nad progesteronom. Predpokladam, ze si si hladiny dala merat. Tu ale musim upozornit, ze sa mnoho pise o nespolahlivosti testov, ktore casto v pripade prevahy estrogenu naopak vykazu jeho nedostatok.

damian

Ako vies, ze nemas? Dala si si vysetrit zivu krv pod mikroskkopom tmaveho pola? Candida nesie zodpovednost AJ za hormonalne nerovnovahu. Aj ak by si Candidu nemala, urinoterapiu by som v kazdom pripade vyuzil.

damian

...a k tomu som zabudol probiotika a protikandidoznu stravu...+ to, co spomina RNG, hlavne tie caje, zihlavovy caj je tiezz protiplesnovy...

damian

Candida Albicans? Co tak nasadit enzymy a aspon na mesiac -dva protiplesnovu dietu. Taktiez, viem o zenach, ktore si velmi chvalia urinoterapiu (vnutorne aj vonkajsie). Klistirom si zavadzaju cerstvy moc - ten obsahuje vlastne telove kortikoidy posobiace, ako vies, protizapalovo (myslim, ze nemusim sa o urinoterapii pprilis rozpisovat, lebo to je uz dost zname). Enzymy, vitamin C (1000x3 az 5 x denne), urinoterapia...

July

alchemilkaa7, Damian .. no o vedlajsich chemickych procesoch po poziti lieciv mi 2x hovorit nemusite. Som farmaceut. Samozrejme, ze som uz vyskusala vsetky ine alternativy.. aj alchemilku.. tiez to odporucam pacientom... ale u mna nejde o nepravidelnost ale o to, ze som
"schopna" mat to aj mesiac.. Krvacam normalne v case ked mam.. potom mam 2 tyzdne hnedy vytok a po tych 2 tyzdnoch zas krvacanie... Proste zaujimave vei sa so mnou deju...

RNG

tj yam(2 gramy), zinok(50 mg), caj z listov a korenov zihlavy, pripadne patotenicku kyselinu(panthenol) a Biotin(10-20 mg).