Gél či vosk na vlasy je lepší ?

Príspevok v téme: Gél či vosk na vlasy je lepší ?
martinho18

Chcéém sa opýtať .. mám 18 rokov a gelujém sa každý den a bojínm sa že v 30 nebudem mať vlasy :D .. može sa to stať kvoli tomu že si gelujém každé ráno vlasy ? a ako tomu sa dá zabraniť ? .. ráno si dám a večér pred spaním sa osprchujem a zmyjem hlavu .. a ak Gél nieje dobrý táq VOSK by nebol lepší že vraj tak vlasy nevypadavaju ked používate VOSK .. poradte :)

hey

Chcem sa spýtať, pri požívaní vosku alebo gélu treba umývať vlasy každý deň alebo stačí každý druhý deň?? Nemože to mojím vlasom uškodiť ?

loryka

Vosk je super ja mam TAFT-POWER ....
ale vzdy ho musim prelakowat...TONY A GUI...su super mam od nich lak a maju uper vosky na objem,spevnenie proste skus....KDE ? vo FANN parfumerii.......

sonka

usiko... ja používamm aj tužidlo aj vosk a som spokojná... tužidlo si aplikujem na vlhké vlasy tesne po unňmytí a vosk ak už niekam idem - ako konečnú vlasovú úpravu.

vosk sa nikdy nenanáša na mohré vlasy, je určený na suchá, to skôr tužidlo je lepšie na vlhké vlasy a potom presušiť, ale vosk nie. Tiež si vosku nedávaj príliš veľa, lebo v tom prípade zaŤažuje vlasy a bude to pôsobiť aj dosť neprirodzene, tak len toršku a nie tesne ku korienkom.

[zruseny12]

nemas za,co...isla tu aj tema:SILIKONOVY SPRAY NA VLASY....neviem o co ide,ale tiez sa mi zdalo,ze by to bolo dobre pre vlasy jemne...tak nech sa ti to podari...pekny vecer...

[zruseny12]

no tym voskom sa daju tvarovat vlasy...vosk je na kratke a polodlhe vlasy...ale fakt,nemoze sa ho davat vela,lebo vlasy su potom mastne...treba vediet z voskom robit...

jaja

ani ja nwm ako pouzivat vosk...niekto go pouziva na mokre niekto na suche ...tak ako??? a vlasne ma to byt ako tuzidlo alebo naco to vlasne funguje??? a tiez ma zaujimaju tie kremy na vlasy...niesu po nich vlasky mastne???

[zruseny12]

no,ja si ich umyjem,necham uschnut...na suche si dam najprv penove tuzidlo...dosusim fenom,nanesiem vosk a potom upravim...ja mam teky specialny postup,lebo mam velmi jemne vlasy,takze musim tak robit,inak by som si s nimi nedala rady...
vosk-aspon ten,co ja mam treba davat v malom mnozstve,lebo ked sa ho da vela,potom su zasa vlasy mastne...
neviem,ci som ti tym pomohla...