lesbická láska

milli

No, až teraz som si všimol, aká je to stará téma. Ale nevadí, možno to niekomu prospeje, keď sa do takto oživilo...

milli

PS: poznám človeka, muža, ktorý v tom bol a dostal sa z toho, lebo to úprimne chcel (nie síce odbornou pomocou, ale inou). teraz ne šťastne ženatý..

milli

wasnifka, lesbou si, lebo ňou chceš podľa mňa zostať. Som presvedčený, že v tomto Johi má plnú pravdu, aj keď to môže prerásť do "chorobného" stavu a treba to riešiť (napr. odborná pomoc). Nesúhlasím ale s "---", lebo ak ti poradí taký, čo v tom lieta a nechce sa z toho dostať, tak ti určite neporadí dobre...

wasnifka

neber si k srdcu tieto nazory..chod za odbornickou,porad sa.oni nevedia ocom hovoria,ked tvrdia ze lesbou sa lesba stava.lesbou bud si alebo niesi.mozes to v sebe potlacat,to ano.ale tak nebudes stastna.ja som lesba,viem ocom hovorim

remkagrmb

Áno, aj lesby sú normálne,ale nenormálne je ich manželstvo s mužom a čo ťa vlastne viedlo k styku so ženou,keď tvrdíš, že sa smanželom miluješ...

---

tie rady tu su len hypotezy neskusenych. Spravne poradit by ti vedela skutocne len zena, ktora uz taku situaciu zazila, alebo nejaka lesbicka.

mica

mam priatela a som spokojna so sexom, ale tiez niekedy ma napadne sex so zenou. Laka ma to, ale asi som len zvedava a pozriem si aj peknu babu ked ide po ulici a nemyslim si ze som lezba. Mozno ak raz vyskusam babu, budem aj ja tuzit, ale len kvoli tomu, ze je to nieco nove a mozno viac vzrusujucejsie ako s chlapom. Vacsinou chlapi nemaju cas a chcu to rychlo, kde to zeny chcu pomalsie a preciznejsie. Teda ako kedy :-)))