CO JE TO ???

slusny_muz

Teda musim priznat ze uz dlho som sa nepobavil ako teraz. Treba si umyvat zuby, cistit medzzubne priestory dentalnou nitou, cistit jazyk a vyplachovat ustnou vodou. Sliny obsahuju rozne enzymy, ktore z casti natravia potravu, zpotravou prijmame aj bakterie, zubny kaz...toto vsetko prispieva k "voni" nasich ust. A niekto tam ma dokonca aj hnilobu....

hmm

:DDDDD jezis a maria sak to je cloveku normalne . kusky jedal uviaznute medzi hltanom a ustnou dutinou. a s tym pecivom mas pravdu, vacsinou je to chlebik alebo roztek ktory tam uviazol :)

minax

a nepobolieva ta v hrdle? lebo kukni sa na mandle, mozno uvidis ze tam to svinstvo mas. mne sa to obcas stava a mam taky neprijemny pocit na mandliach, ako ked som chora. a smrdi to fakt morbidne :-)

lenka22

to je v pohode aj ja to mavam, vacsinou rano, vyplujem a idem dalej... nie je to v takom stadiu, ze by ma to obtazovalo, tak sa tym ani nezaoberam :)))

halcyon

Neboj to nie je nic na co by sa zomieralo.Vola sa to čapy a vznikaju v mandlich je to \"chutna\" zmeska zvyskov jedla,bakterii a bielych krviniek v rozklade-tak urcite smrdi peklo :-) Ked sa toho fujtajblu urobi viac,tak to bud s potravou prehltnes a ani o tom nevies,alebo vyplujes.DOBRU CHUT.
Horsie su na tom ty s chronickym zapalom mandli-vtedy je lepsie mandle vybrat.