NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Presne takto primitivni ludia ako Mira by najradsej ZTP ludi zozrali,lebo podla nich su na tomto svete na pritaz.Ved naco im zriadovat specialne skoly,pedagogov,asistentov,nadacie..

luba

mira,povedz mi ako sa v dneštnej dobe vyhnuť jedom voda je o ničom,zelenina samé dusičnany mäso velovykrm,kde kurča narastie za dva mesice na 2kg atd.Kedysi som si umyvala vlasy v daždovej vode ,skus dnes,možno ti nejaké ostanú.Bohužiaľ ovplivniť to ako jednotlivci nemôžme

radana

A ked je podla teba takato PREVENCIA od teba a Damiana taka potrebna,preco ju nedodrziavali tvoji rodicia a stvorili monstrum-teba,ktory moze vypustit z huby takyto primitivny nazor?Asi zdrava nebudes a bude to zrejme tym,ze ti rodicia nedopriali ani len tu specialnu skolu s asistentom..A teraz ma mozes aj zozrat :)

radana

Mira,este ze si vsade bola,vsetko videla,vsetko pocula.Tvoj prispevok je totalny nezmysel.Aj tebe,alebo tvojim detom,alebo detom tvojich deti sa moze narodit postihnute dieta a potom to na co zvalis ty najzdravsia a najmudrejsia?Kto tu varuje?Ved Damian tu placa same nezmysly na cele s tebou :)

mira

Ja si myslím, že je ľudskejšie,lepšie, jednoduchšie, zdravšie a lacnejšie vyhýbať sa jedom a chrániť sa preventívne, než potom odatočne zriaďovať špeciáne školy, pedagogov, asistenov, nadácie a pod. NIČ proti nim /preboha, zas ma ktosi nepochopí/, ale

prečo odmietať PRIRODZENÚ PREVENCIU ?

Ládovať sa jedmi a potom zahraňovať ? Keď už je neskoro ? A odsudzovať tých, ktorí varujú ??

damian

Luba, vsetko, co si mi napisala, je asi pravda, okrem toho, ze ked sa po rokoch obzriem..., ja planujem zit do 100 rokov (ked ma nejaky farm. rep. nezastreli), ale nebudem lutovat to, co pisem, bo vydim vysledky toho, co pisem.