NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

kekso ,velka vacsina ziskov je vo farmaceutike. Doplnky su len maly zlomok z obratu farmaceutik.
Aj ziskove miery v doplnkovom priemysle su podstatne nizsie, ako vo farmacii. Na to je dostatok ekonomickych sprav a statistik.
Co sa tyka "samanskeho" pristupu, tak pokial viem, vacsinu klinicky ucinnych doplnkov preskumali a radie normalni lekari,absolventi medickych univerzit a fakult, a ti sa po osobnom prieskume priklonili k pouzivaniu prirodnych latok na liecenie miesto chemikalii, lebo maju s nimi lepsie vysledky.
Takze neviem o akych samanoch tu rozpravas.
Vyjadrujes sa ako plateny provokater.
Alebo to robis zadarmo?
Ak tomu sam veris co hovoris, som zvedavy, preco medzi tymi "samanmi" lekarmi su aj nositelia a laureati Nobelovych cien.
Pokial viem, cena je udelovana za zasluhy v lieceni lekarom, nie samanom.

kekso

RADANA: ze Ta bavi stale bojovat so samanmi, ktory Ti ponukaju centrum detoxikacnej mediciny MUDR Jonasa,cize takzvane samanske "energo-informacne a rezonancne preparaty"..nedaju Ti pokoj..si pre nich neziaduci element, pretoze rozmyslas, a nedas sa na ich stadovite lakanie..oni potrebuju jednoducho zmyslajucich ludi pre svoje ksefty, ktory nemyslia, a len slepo kupuju, to co im manipulativne podsuvaju ( a pouzivaju okrem ineho metodu strasenia )..jednoducho zverejnovanim svojich nazorov im kratis zisky

kosa

mira,
s tvojim prispevkom treba suhlasit.
su moznosti, aby sa rodili zdrave deti, cic. uz sa nemusime vyhovarat na to ze..lebo tak boch chcel.
zial, ludia su stale pod obrovskym tlakom socialnym ( totalita nabrala novu formu v podobe neototality), a to sa odraza v roznych problemoch v zivote ( napriklad to co je na zapade bezne u nas je nedostupne, a v Afrike o tom ani neslichali).

SLOBODA PREJAVU je zakladom akejkolvek zmeny v lepsie.

mira

Mám rok pred 50-tkou, takže myslieť si, že ma v živote nič zlého nestretlo považujem skôr za poklonu...
Bola som chorá v mladosti, teraz vďaka prírodnému stravovaniu a rešpektovaniu prírodných zákonov som zdravá. Všetko na svete má svoju príčinu , aj postihnutí ľudia, aj agresívni a rozhnevaní ľudia.
Tí majú problémy sami so sebou.

Svojím príspevkom som chcela povedať to, že by sa malo predchádzať tomu, aby na svet prichádzali ďalší postihnutí ľudia.
Neznamená to, že postihnutých nenávidím, ale nechcem, aby sa rodili ďalší, ktorí budú trpieť a s nimi i okolie a ich matky.

DÁ SA TO.

LEN TREBA ROZMÝŠĽAŤ a nie sa zlostiť.

RNG

Damian, ale som aj spomenul ze mam povodnu plombu uz vyse 40 rokov -amalgamovu.Ine mi uz vymenili, niektore za bezortutnate kompozity, niektore za amalgamy.
Ale zrejme je to tak, ze ludia maju rozne tolerancne hladiny ortuti, niekomu to az na tolko nevadi, hoci ze by to bolo neskodne, tak daleko rozhodne nezajdem.

alicia

Ja si osobne myslím že telo sa má očisťovať a zbavovať toxických látok. Ako spomína RNG,odmorovať telo,pretože vzduch je veľmi znečistený,veľa inhalátov z aut a fabrík a tiež aj potraviny nie sú také aké by mali byť. Urobiť si dva-tri krát do roka nejakú enzymatickú kúru, prípadne niektoré doplnky užívať pravidelne. Niektorí lekári a vedci sami dodávajú telu rôzne vitálne látky, ktoré človek vekom stráca alebo sa mu už netvoria v potrebnom množstve.Napr.Steven Novil,Ph.D.doktor vo výživovej vede má tiež svoj osobný program na udržanie zdravia. Užíva napr.6000mg vit.C denne, 800IU vit.E,25000IU betakaratónu,500mg lyzínu,400mg kyseliny listovej,100mg kyseliny pantoténovej,100mg niacínu, a ešte iné, chrom,zinok,magnézium kalcium, selén, bór, koenzým Q10, melatonín,8 kapsúl žeňšenu,150mg škorice, ginko dvojlaločné. Jeden deň v týždni nekonzumuje žiadne doplnky,venuje sa cvičeniu aj joge. Na 90 percent je vegatarián, vyprážené jedlá len zriedka.
Neuveriteľné však? Neviem koľko má tento lekár rokov, zrejme je už starší, keď telu dodáva tak vysoké množstvo doplnkov. A takýchto lekárov je veľa čo skúšajú aj na sebe účinky doplnkov,napr.J.Whitaker,j.S.Sonnebornová,atď.

damian

Eliz. Zaujimavy nazor. Samozrejme, nie je tak smerodajne, ci alebo nie, ma clovek v tele ortut. Smerodajnejsie je to, ako si s tym telo vie poradit, aku ma imunitu, ako sa stravuje a pod. (Podobne je to pri rakovine, nie kazdy musi ochoriet na rakovinu, kto papa klobasky a fajci). Vyvaroval by som sa vsak namahaniu tela spustacmi chorob.

K tym neamalgamovym plombam. Je to zle, ked tie biele plomby vypadli. Myslim, ze RNG tu kdesi spominal, ze jeho zena ma dlhe roky keramicke plomby a nikdy jej ziadna nevypadla. Neviem teda, ci zalezi od zrucnosti zubara, alebo od kvality materialu.

luba

RNG nemám nič proti prírodnym látkam ja tiež najprv vyskušam všetko možné a až potom lieky-mám totiž na veľa alergiu.Nikdy by som si však nedovolila tvrdiť,že sa bez nich dá zaobísť.Sú určité ochorenia kde naozaj skôr pomôžu či už bylinky ,homeopatiká alebo inné liečivá,potravinové doplnky atd. ako liek s vedľajšími účinkami,ale nikedy to ináč nejde.

eliz

Žiaľ,radana každá matka je zúfalá z toho čo sa prihodí jej dieťaťu a kladie si otázku prečo sa to stalo práve mne,prečo práve moje dieťa?Takú otázku si kladiem aj ja,pretože aj mňa sa to týka,aj keď to má trocha iný pôvod.Ale niektoré rady tu na nete treba chápať len ako všeobecné,pretože nik nemôže presne vedieť o aký problém ide.Preto si myslím že aj mira tie rady tak myslí,dáva všeobecne a každý si musí vybrať a zvážiť.Ja mám napríklad dosť amalgámových plômb a nezvažujem že by som si ich dala odstrániť,len preto že tu niekto napíše že je to škodlivé.Napríklad sestrička u zubára ku ktorému chodím dala svojej dcére odstrániť všetky tmavé plomby aj na stoličkách.O krátky čas sa jej plomby dolámali a museli jej tam dať znovu amalgám. Zatiaľ je amalgám najpevnejším materiálom na zuby s výnimkou snáď veľmi drahých materiálov,ktoré si každý nemôže dovoliť.Tiež som sa setričky a môjho zubára pýtala na škodlivosť amalgámu.Obaja sú už dôchodci,zubár má vyše 70 rokov a vyzerá veľmi dobre a zdravo.Povedali mi že už by snáď aj oni museli cítiť následky škodlivosti a nie je im nič.Skôr si myslím že človek má v sebe viacej ťažkých kovov s ovzdušia.Ale rada čítam aj iné názory,postrehy,rady,pretože nikdy neviem či sa mi to niekedy nezíde.