NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

alicia

kekso,vôbec nič sa nestane keď sa na chvíľu odbočí z témy aj do politiky, pretože určitú súvislosť to má. Nakoniec ty si vybočil z témy svojim tvrdením, že damianovi a RNG ide o mamon. Ak sa ti v tejto téme páči, tak prispievaj,ale trocha s rozumom.
Nikdy nevieš, či sa ti v živote aj z týchto rád niečo nezíde.

RNG

kekso, ty si do tejto diskusie nic nedal z tych vecnych argumentov, takze neviem o com hovoris. Zatial su to len vseobecne kecy a osocovanie.
A to si my, ktory davame do toho tolko casu a tiez penazi na pomoc druhym rozhodne nezasluhujeme.
.....
Bolo tu uvedene dost literatury od roznych lekarov, ktory maju rozne vyhrady proti ockovaniu, zrejme si si ju neprecital.

kekso

mrzi ma, ze vy damian, rng a kosa ste presli z vecnej roviny do populistickej, a zatahujete sem politiku..sem patria len vedecke dokazy a argumentacie

kekso

ALICIA: skus ist na mna inak, tak trosku s rozumom..apropo, ak niekoho pozdravim v nejakej teme, koho poznam, tak to neznamena, ze som sa do temy zapojil..ale jednoduchsie je temu necitat, a len vyskakovat, ze?

kosa

myslim ze obcan Michel konecne ako jeden z mala otvara zadne dvierka do bordella zvaneho Hradny vrsok a spol(rozumej ministerstva) S.R.O.

hoci, ti z nas ktori este ako tako myslia, davno o tom vedia, co sa tam hore deje( ved denno denne na nas padaju z vysky tie ich ''zvisky''...

kosa

alicia,

to co sa deje na ministerstvach len jasne a jednoznacne potvrdzuje, ze 17. November 1989 bolo len take malinke divadielko, cielom ktoreho bolo NEZMENIT DOBRE FUNGUJUCI A ZABEHANY SYSTEM.

raz sa ten dzbanok aj tak rozbije...

kosa

alicia,

veru tak.
to su tie peniaze, ktore chybaju v roznych nemocniciach NEZAPLATENIM LEKAROV A OSTATNEHO PERSONALU PRACUJUCEHO V ZDRAVOTNICTVE.

barbinka

kosa na to, aby som mala rozhľad a vedomosti nepotrebujem dorásť a tiež aby som sa vedela správať v rámci slušnosti, čo u teba absentuje a to máš dosť veľa rokov.