hypotenzia - znizena cinnost stitnej zlazy

RNG

Znizena cinnost stitnej zlazy moze byt sposobena nedostatkom jodu. Prirodzenym zdrojom jodu su rozne morske rastliny(japonci ich pouzivaju do varenie), tiez morske ryby, makkyse a raky.
Z doma pristupnych rastlin je to hlavne kelp. Nedostatok jodu sa ale da lahko odstranit natieranim si jodovej tinktury na kozu(hlavne pod pazuchy). Raz za tyzden cca 10 kvapiek postaci. Ak flak zmizne za kratsie, ako pol dna(absorbuje sa cez kozu) je to nepriamy dokaz nedostatku jodu v tele.

milly

johi. mne to diagnostikovali asi pred 6 rokmi,vtedy som mala 14.4 roky som brala lieky, potom mi doktorka povedala že už nemusím, vraj je to už v poriadku. nasledujúce 2 roky som bola ok a teraz sa mi to zase vrátilo.

wlade

Hypotyreoza, teda znizena funkcia stistnej zlazy je sprevadzana nestabilnym tlakom (znizuje alebo zvysuje sa) ktory sa normalnymi liekmi neda korigovat. Na hypotyreoze su pacienti vecsinou po cely zivot zavisli na hormonalnych preparatoch. Dnes sa uz toto neprijemne ochorenie da postupne vyliecit aj pomocou preparatov Tianshi tak aby pacient nebol zavisly na hormonalnych preparatoch napomahajucim stitnej zlaze.

igris

johi, ci sa vyliecis neviem , ale mne sa to trochu zacina lepsit. Zo zaciatku to bolo dost zle, potom ma stabilizovali, tak som si "dovolila" otehotniet a zacala zase peripatia. Doktorka to zvladla super, mam zdrave dietatko, ale po 3/4 roka dojcenia moj organizmus vypovedal sluzbu a bolo to desne. Asi rok trvalo kym sa to zase stabilizovalo a tera potrosicke sa to zlepsuje. Snazim sa zdravsie stravovat, uzivam ako doplnok chlorelu a cvicim jogu. Neviem ci sa mi to podari uplne vyliecit , ale akosi zacinam verit ze som schopna to aspon trochu posunut lepsim smerom.

johi

No ved hej-ja som si uz viac menej zvykla,no len som chcela,vediet ci sa z toho niekto dostal - aby som si davala aspon aku taku nadej : )

igris

ahoj johi, ja si liecim SZ uz niekolko rokov a raz som na tom horsie a raz lepsie, to poznam, ked ti pri kazdej kontrole zvacsi davky, ale je to lepsie ked sa to robi postupne a opatrne. Aspon to su moje skusenosti. ono vacsinou na zimu ked sa ochladi a organizmus musi vydavat viac energie , tak sa aj vysledky zvyknu zhorsit, ale nemusi to tak byt u kazdeho. Postupne sa naucis vnimat svoje telicko a to ti pomoze. Nebud smutna, naozaj s tym zije vela ludi a ked je to pod kontrolou tak je to OK.