moj syn ma panicky strach zo zubara...co mam robit? (11rokov

damaxy

maš to velmi tažké,ja by som asi skusila aj psychologa a aj ked ten Martin zatažuje zatial iná cesta nie je.Daj nám potom vediet ako ste postupili dalej.

mamina123

ved bol pod narkozou....a zuby ma vo velmi zlom stave...a stale chodit do martina
pod narkozu nie je ani lacna zalezitost...
raz dokonca usiel aj manzelovi,pred ktorym ma obrovsky respekt...
je to tazke...

damaxy

ja ked je to také silnee dala by som osetrit v narkoze no nejako rozhovorom by som nastojila ze budeme chodit k lekárovi stvrtrocne na prehliadky a obcas ho prehovorit ze zubnýkamen odstránit bez narkozy polestit plomby bez narkozy,naucit správnej hygiene lebo ked len cistís tie medzizubné priestory su potvorské a nieco sa moze vludit hlavne s nim rozpravaj na tuto tému a skús ze aké by on este svojou hlavickou vymyslel riesenie.No bud trpezlivá a laskavá ono to raz ustupi

katika88

123lienka na to ze mas uz tolko rokov tak mas velmi primitivne chovanie nehnevaj sa a mam 21 rokov ak ta to zaujima takze pubertu mam uz davno za sebou to vsak neznamena ze mam podporovat ak niekto bije svoje deti.Tvoju dcerou by som teda byt nechcela mne rodicia vsetko vedeli pekne vysvetlit inteligentnym sposobom a nemuseli sa znizovat k nasiliu, to svedci o tom ze nevies normalne komunikovat so svojimi detmi ked nic ine ako bitka nepomaha.Potom sa ti to vrati ked budu starsie a nebudu sa zverovat so svojimi problemami tebe ale kamosom a kdekomu inemu.Potom sa nediv nad tym co vsetko ti vyparatia o par rockov.

adr

Zúbky sa dajú ošetriť aj vnarkóze pokial by si to chcela urobiť jednorázovo ak má viac kazov. A potom už len počkať kým odrastie a nútiť čistiť zuby snad len tolko ale aj to je riešenie.

zachodka

a sak sa sa neserte....a jednu im seckym prijebte..nic to za to...troska budu pindat. ze ich to boli..ale sak to sa stava...ked nemate po ruke okno ta aspon kladivom..aby sa naucili spravne chovat..a neodvrtvat---

123lienka

MOje dieta nikto lutovat nebude .. stavim sa ze ty si este nejake nedokoncena pubertiacka co este neviem ani co je menstruacia

123lienka

Mila Katika mam 47 rokov a mam dve deti vo veku 14 a 12 . Moj syn ktory ma 12 tak isto nechcel chodit k nijakemu lekarovi a tak som si spomenula na to ako ma t lekarom donutila chodit mama tak som to vyskusala a voala deti teraz proti lekarom nic nenamietaju