19tt

Príspevok v téme: 19tt
hlavicka

dorby den,ja mam taku otazocku,prave zacinam 19 tyzdena nejako sa mi nechce pribrat je to normalne?nohavice su mi ete v pase velke brusko je trosku videt ale malicko,vobec sa neprezieram jem akurat ranajky obed a veceru sem tam nieco medzy tim,nemam nejake velke chute jest,ale v pase som stale rovnaka ako som bola,som dorbna mam asi 152cm a vazim uz v 5 mesiaci rovnako asi tyczh 43kga tie pohyby babetka neviem ci su to oni,ale sem tam citim take buchnutie ale velmi slabulinke ked sa sustredim,jeden den som ich necitila vobec a niekedy ich pocitim len raz za den a ete slabsie,moze to byt moje babo?ale obcas si vsimnem ze mam cele brusko alebo taku vydutinu na jednej strane brucha niekedy na druhej strane aj to je moj drobec?ak ano tak preco ho necitim ako sa pohybuje uz z jednej strany na druhu iba to vidim?dakujem za vsetky odpovede

pristil

Ahoj Hlavička,
nedá mi nereagovať ale zároveň nechcem aby som ťa vyplašila.teraz čo ti napíšem vôbec nemusí súvisieť s tebou,ale nechcem aby si náhodou niečo zanedbala.
ja som bola ešte min.týžden v 18tt všetko bolo v poriadku,tiež som si dokonca myslela,že už cítim pohyby(ako druhorodička)a nakoniec som začala slabo špiniť šla ku gynekologovi a zistilo sa,že moje dieťatko je už skoro 2týždne bez pohybov a bez života.preto ti to píšem,aby si šla radšej i ked úplne s banálnou vecou ale radšej šla ku gynekologovi a neodkladala to,ked si si nie istá.
verím,že ty a tvoje dietaťko ste a budete zdraví,prajem vám aby ste mali celé tehotenstvo a pôrod bez problemov.

lenuliatko

ja malu citim od 5 mesiaca priblizne.a pribrala som asi len 7 kil.tiez nic moc ale mala ma uz dostatocnu vahu na 8.mesiac.asi ti velmi neporadime ci je to normalne skus sa opytat gynekologa.niektore zeny nemaju bnrusko do 7 mesiaca a potom zrazu vykukne :)

0109

Ahoj hlavicka.To,ze si v 5 meiaci a nepriberas nemusi znamenat nic zle pokial tvoje babetko ma taku vahu aku by malo mat.Na to ti odpovie tvoj gynekolog.On ti moze povedat kolko vazi a ci vaha babetka je taka aka ma byt v 5 mesiaci.Ked citis buchnutie tak to musi byt babetko.Niektore babetka sa pohybuju cely den niektore len sem tam.A tam kde mas vydutinu tam je tvoj malicky.To je moj nazor,ale je lepsie porozpravat sa s lekarom on ti na to odpovie lepsie.Ahoj.