Ako spravne masturbovat

Proste chalan.

Ako sory, ale čistá vola nestačí, bo aj keď abstinuješ, tak po niekoľkých dňoch sa ti fyzicky naplnia nadsemenniky a telo sa chce tohoto nadbytku zbaviť a to vedie až k neschopnosti zaspať alebo extrasilnej erekcí plus nadbytok testosteronu a preto máš strašné nutkanie honiť

čistá láska

wilko, sexualita je veľký dar, ale masturbácia je jeho zneužitím. Má slúžiť láske k druhému. Keď vyrastieš a budeš chcieť z lásky žiť so svojou vyvolenou v manželstve, sexualita bude vašim vzájomným darom. Bude niečím, čo budete prežívať spolu, budete sa tým navzájom obohacovať a dopĺňať.

Teraz tento dar používaš výlučne pre seba. Sám so sebou si navodzuješ pocity a stavy, ktoré by si mal raz zažívať s manželkou. Možno si niekde počul, že masturbáciou sa pripravuješ na sexuálny život so ženou. Je to klamstvo. Tí, ktorí dlho masturbujú, o ženu strácajú záujem, pretože si vystačia aj bez nej. Ak aj ženu chcú, pozerajú sa na ňu ako na predmet, ktorý im môže priniesť pôžitok, a to ženu bolí. Majú problém naozaj ľúbiť, lebo telesnosť a sexuálna žiadostivosť ich zaslepuje a preto nedokážu nesebecky milovať. Milujú v prvom rade seba a myslia na seba a svoje sexuálne uspokojenie. Taký muž je otrokom vlastnej zmyselnosti a karikatúrou skutočného muža.

Najlepšie čo môžeš urobiť, je prestať s masturbáciou. Každodenná masturbácia môže viesť k závislosti, a to už je vážny problém.

Masturbácia nie je nič, čím by sa mohol chlapec/muž chváliť. Chváliť sa možno naopak sexuálnou zdržanlivosťou, lebo masturbovať je ľahké, ale nemasturbovať, to chce vôľu a výdrž, a to ctí muža. Nechcel by si sebe aj iným ukázať, že nie si slaboch a vieš sa ovládať?

panna

Ahoj mám 12 a naposledy som masturbovala
asi pred mesiacom......je to normalne keď si to
robím..a nič mi to nerobí? A spravím sa rýchlo
Je to podla vás normalka?