Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

ametystka

energetický upír, celkom sa vyznáš...
nedávno som bola u masérky, tá mi merala aj energiu v meridiánových dráhach aj moju, nejakú celkovú energiu a tvrdila, že je nízka. Vraj mi ju niekto uberá, kázala mi kúpiť horský krištáľ a nosiť pri sebe, alebo aspoň skrížiť palce na rukách, keď mám podozrenie, že ma niekto "cicá"...
A ten čistec je ozaj dobrá bylinka, keď bol môj syn malý a stále plakal a plakal, cez deň aj v noci kázala mi suseda kúpať ho v odvare z čistca. Na spodku vo vaničke sa utvorila usadenina a syn sa utíšil... Aj tak som tomu neverila, uvarila som druhý čistec a sama som do toho vliezla... :))) žiadna usadenina sa ale nespravila. Odvtedy tomu verím.

[zruseny12]

upir,ja na 100% neviem ci mi skodi niekto,len si myslim,lebo tolko zla,co clovek zaziva je uz nenormalne...aj taky svet je teraz,ale nejak ma to zaujima...a tiez som citala v biblii,ze sa nesmie len tak vyslovovat slova ako preklinam ,prisaham/a teraz to ludia robia bezne/a skarede slova na ludi,a druhova matka mi skaredo velmi skaredo nadavala...preto mam take pocity,ako keby ona mi skodila...a list mi taky napisala...ani prisit ani priplatat...
ja som optimista,ale ked cloveka,niekto neustale napada,uraza atd.,a trva to uz velmi dlho,tak hocico potom cloveka napada...nikdy som nad takymi vecami nerozmyslala...niekedy...

[zruseny12]

upir,som rada,ze mi na to odpisujes...takze dakujem...

sandy...ako vzdy,sa najde niekto kto musi poukazat na nejaku chybu....:0))))....

alicia

mariaa, písala som len všeobecne,tak to vraj funguje, ale človek sa aj sám oberá o energiu, ako ty píšeš.
Inak jeden liečiteľ mi raz povedal takýto prípad o energetizme. Istá novomanželka sa vždy zle cítila, keď sa vrátil jej manžel domov z práce. Začala sa až celá triasť. Pritom sa mali radi, dobre spolu žili. Tento liečiteľ prišiel na to že jej manžel je veľmi energeticky silný a nevedomky berie energiu aj manželke. Liečiteľ kázal jej manželovi aby sa vždy po príchode domov osprchoval teplou vodou, skrátka aby tej energie ubudlo a fungovalo to, bolo po probléme.

sandy21

Prepac, Mariaa, su to zaujimave prispevky, ale mohla by si si trosku davat pozor na i/-y? Dakujem. Lebo sa to zle cita.

energetický upír

Maria, ja netvrdím,že je to ľahké.Samozrejme, že nie každý človek je nám sympatický.Doležitá je každodenná snaha uchovať si lásku v sebe bez ohľadu na čokolvek. Aj ked sa to nedarí, bojovať so sebou , nedať sa strhnúť negativitou.Lebo ide o Teba/tvoje túžby, myšlienky, pocity, činy.Ostatní akoby neexistovali. Najdoležitejšie je vydať zo seba to najlepšie. No pokiaĺ človek je v tomto ešte neistý, hĽadá rozne rituály, ako pomocné barličky.Niektorí hovoria tomu mágia.Takže konkrétnejšie:
používajú sa rozne prostriedky na očistu a ochranu- plameň sviečky- po nezhodách, hádkach a podobne -dlaňami oboch rúk prejsť ponad sviečku-akoby ich nahriať, prečistiť atmosféru v miestnosti kde sa udialo niečo nepríjemné - nechať horieť sviečku.
Morská soľ- ďalší čistič negat. energií, buď v kúpeli alebo posypať koberec, podlahu a ráno na druhý deň povysávať. Alebo plytkú misku so slanou vodou dať do prostriedku každej miestnosti, ktorú chceš očistiť.Morskú soľ využíva na tento účel aj feng- šuej.Ďalej šalvia - vonná tyčinka alebo esencia- prevoňať byt.Drahé kamene- krištál mať doma, alebo nosiť pri sebe.Na očistu po urieknutí- /dostať z očí/ sa používa na umývanie
odvar z čistca rovného, aj sa pije. Keď si myslíš, že ti niekto škodí-v kontakte s ním uzavri auru- prekrížiť ruky, nohy ako už bolo spomenuté.
Budem ešte pokračovať.

[zruseny12]

...ale upir clovek moze mat ciste svedomie,ked su ludia ktory nataraju somariny a vedia zapriet aj nos medzi ocami,tak ako sa proti takym branit?niekedy mi to nejde do hlavi...myslim,ze teoria je jedna vec a realita druha...to je podobne ako aj z manzelstvom...krasne sa da o tom teoreticky pisat,ale tazko to uskutocnit...

energetický upír

Nikto človeku nemože ublížiť, pokiaľ mu to on sám nedovolí, či už vedome alebo nevedome. Práve preto sa treba vždy snažiť mať čisté svedomie, konať tak, aby som sa za seba nemusel hanbiť.
Pretože vina vždy hľadá trest. A takto hoci nevedome možem potrestať sám seba.
Ušľachtilé city ako láska, ochota veľkodušnosť, dobrosrdečnosť sú akoby našim ochranným štítom.A vtedy sa nemusíme ničoho báť.Damian a ostatní majú v tomto pravdu.Treba sa usilovať byť takou dobrou dušou ako sa hovorí o niektorých ľudoch, že sú ako slniečko, aj keď nie je to vždy ĺahké.Maria napíšem aj konkrétnejšie ešte dnes, neskor.

svetlušik

Pripájam sa k s Damiánovi. "Milujte svojich nepriateľov, robte dobre tým, čo vás nenávidia, žehnajte tým, čo vás preklínajú, a modlite sa za tých, čo vás potupujú!" Lk 6, 27n. V živote sa všetko vracia, za dobré dobré, za zlé zlé. Ale hlavne:nemaj strach! Zlo možno poraziť iba dobrom.