Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

micha121

Ja tiez verim,ze niektori ludia dokazu vyciciavat energiu od ostatnych a vacsinou su to ludia s ciernymi ocami. Aj mne sa uz viackrat stalo,ked som bola niekde v spolocnosti neznamych ludi,ze sa mi strasne zacalo zyvat z nicoho nic a bola som urcite vyspata,takze tym to nebolo

maja8

Patrím medzi tých čo tomu moc neveria, ale zaujímalo by ma ako dokáže človek niekoho "vyciciavať", kto mu dal tú moc a právo? Kto ho to naučil a prečo to vlastne robí. Bolo by vhodné, keby sa ozval niekto, kto to dokáže a vie prečo to robí! No tak sa nájde niekto???????

energetický upír

Áno život je jedno veľké tajomstvo.A zázrak.Predmety a priestory uchovávajú informácie - vibrácie.Preto sa robí energ.čistenie. Napríklad je po tejto stránke dosť riskantné napr. nakupovať v bazároch, keď nevieme, komu patrili určité predmety, aký to bol človek.Dobrý senzibil dokáže z predmetu zistiť množstvo informácií o jeho majiteľovi./psychometria_/Využíva sa to aj pri hľadaní nezvestných osob.Samozrejme, nehovorím o podvodníkoch.

damian

My stale nevieme, co je duchovno. Nevieme, co je Boh, len sa to snazime tisicrocia pochopit. A nemyslim, ze to raz clovek pochopi - to nie je asi mozne. Mnohym javom vravime "duchovno" a podobne. Ale to je len vysvetlenie cloveka - zijuceho v case a priestore. Clovek nikdy nepochopi duchovno, lebo mu to materialno nedovoli. My si len myslime, ze chapeme duchovno. Ale nechapeme NIC. Nemame ponatia, ako to vsetko v skutocnosti je.

damian

Vecernica, suhlasim, ze mnoho na mnohych veciach robia biznis, avsak, magia ma svoju moc, ci sa Ti to pacie, alebo nie. Aj z toho dovodu existuju odbory ako abnormalna psychologia a psychiatria a mnohe vysetrovacie urady zaoberajuce sa takymito javmi. V Anglickunapriklad je jeden dom (velmi bohata rodina tam byvala), ktory museli opustit. Aj urady oficialne uznali, ze sa tam deju paranormalne javy a odmietli tam druhykrat vstupit.

ivanana

tiež sa stalo, že môj vtedy ani nie ročný syn, plakal - inak vždy pokojné dieťa, vystúpila mu aj teplota, no a pomohlo až babské - čomu som nikdy veriť nechcela: pretrieť tváričku pocikanou plienkou. ustúpila teplota, aj plač. dostal od niekoho z očí. od vtedy nosil na rúčke červenú stužku. tiež sa stalo, že ma opľul manžel počas tehotenstva na tvár a moje dieťa naozaj má pigmentovú škvrnu na tvári. nechcela som tomu veriť, keď ma sestra pred tým varovala ešte ako tehotnú, že dieťatko tam niečo môže mať.

ivanana

aj ja som sa stým už stretla. po odchode určitej zákazníčky mi prišlo tak zle, na zvracanie, na odpadnutie, triaška na celom tele. no nevedela som, z čoho to je. opäť po návšteve tej istej zákazníčky, ten istý stav. pochopila som, preto som si na jej ďalšiu návštevu (bola objednaná) pripravila horiacu sviečku, a naozaj plameň očisťuje a pomohlo to. inak to bola milá pani, ale som jej nikdy nepovedala, čo sa so mnou deje po jej odchode.

energetický upír

Maria,pre citlivých ľudí s týmto problémom je výhodné často chodiť do prírody, tak často ako je to len možné. A ešte veriaci ľudia sú vo výhode, lebo modlitbami si čistia dušu.Pekný deň.

[zruseny12]

upir...pekne rano...no moj syn mal vtedy asi 3roky...a tiez som nazoru,ze niektory ludia ani za to nemozu,ze maju take silne oci...mi sme boli na svadbe a prisli sme z dialky,tak kazdy sa zameriaval na syna,este novina,ze som sa rozviedla bola novinka pre nich...bolo to jedno z druhym...
a na svadbe bolo vela ludi...tak je to normlane...
ale su ludia,ktory vedome ublizuju cloveku...a pred tymi sa clovek nevie niekedy ako branit...
a neznamena,ze ked sme 21storoci,ze to neexistuje,ja by som povedala,ze teraz sa to rozmaha este viac,ako predtym...aspon za mojho zivota predtym,tolko toho nebolo...ako teraz...
v dnesnej dobe,a je to cim dalej tym horsie...