Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

666

takze,ked to urobi znova mam to ignorovat?a nevsimat si to?len ked on zachadza niekedy az do krajnosti.Robi take veci,ktore sa prehliadat nedaju.Mozno by bolo riesenie odist od neho.Ale neviem,ci by to pomohlo.

energetický upír

Energetický útok je každé obviňovanie,odsudzovanie, hnev, nenávisť, závisť, neetické správanie.Človek má okolo seba energetické pole.Toto pole sa narúša negatívnymi myšlienkami, energetickými útokmi. Postupne vznikajú deštrukie, akoby diery/ keď si predstavíme napr. balón -cez ne uniká vzduch-energia_/Tieto deštrukcie sa realizujú rozne- ako choroby, úrazy, psychické choroby, neúspechy.Čiže človek si často nevedomky ubližuje aj sám svojim správaním a myšlienkami.

666

myslim si,ze ano on si to uvedomuje a velmi dobre.Lebo robi niektore veci i viackrat aj napriek tomu,ze vie,ze to nemam rada.On ostava kludny a ja som bez energie a na dne.

666

napisem ti mail neskor.No vsimla som si,ze chova sa tak len ku mne.K nikomu si toto nedovoluje.Ale nie je to stale.Neviem,preco to robi.Tazko sa o tom pise ked sama neviem.Mozno,ze je to povahou,ale to by sa choval aj k inym tak.Keby mal taku povahu.

otazka

aha myslela som ze nieco v tebe je co ta ovlada a to komplikuje ti zivot ale ak je to niekto iny tak to potom by bolo treba s nim, on si to uvedomuje? a ako sa to prejavuje? uvedomuje si kedy je "ok" a kedy nie?
ano da s tym nieco robit ale najprv potrebujem vediet ze o co sa jedna ci je to len nejaka vlastnost cloveka alebo skutocne sa jedna o dosledok nejakeho okultizmu a vtedy sa to da riesit a zbavit sa toho. Preto sa pytam na priznaky
mozno by to bolo dobre aj cez mail nez takto verejne