ked chcete schudnut kolko toho pre to urobite?

xmirco

Mne posluzila ako inspiracia ANANAS. Nastastie patrim do tych stastlivcou na ktoreho ma ananas maximalny vliv, to znamena ze som po nom chudol az 1 kilo za dva dni. To u mna nastartovalo, mozok dostal podnet na jednu vetu a ta bola "uz ked chudnes preco nie viacej" tak ma donutil sportovat a teraz musim bojovat s tym aby som mal 70 kil, dnes mam 67 kil a ani za ten --pip cenzuroval som sam-- nemozem pribrat. A este dodavam ked chcete schudnut tak podte k nam do roboty "najlepsie nejake baby" schudnete urcite a este vam za to zaplatia. Vela zdaru a pevne nervy.

pink bubble

kolko?
len tolko kolko toho znesie moje zdravie fyzicke a hlavne dusevne.
V prvom rade sa musis opytat ci si sa na 100 percent rozhodla zmenit svoju postavu.Ak bude tvoja odpoved ano,poloz si dalsiu otazku:aka je moja inspiracia.Bez inspiracie je to totiz dost tazke.
Myslim si ze najzdravsia inspiracia pre telo i dusu je opat zdravie..
ak to budes robit kvoli druhym,ti druhi raz odidu..
ale ak to dokazes robit kvoli sebe,minimalne upevnis vieru a lasku v samu seba..
viem,ze je to tazke ale ver,ze nic nie je silnejsie ako ty sama,a ak to dokazes posunies sa o hodny kus svojej cesty vpred.
Aj cesta chudnutia si ziada svoju obetu,no ver ze obeta este nemusi znamenat zlo,prave naopak..