Predpis antikoncepcie

Príspevok v téme: Predpis antikoncepcie
asalea

Ahojte.Mam 17,mam priatela(19)uz 8 mesiacov a chceli by sme zacat zit aj sexualne.V dnesnej dobe doverujem iba antikoncepcii,pretoze uz sa stali vselijake kuriozity(netrvdim,ze antika je 100%-na)Ale jednoducho som sa rozhodla,ze ju zacnem brat.S priatelom sme sa o tom rozpravali a dospeli sme k zaveru,ze je to vzdy lepsie riesenie,ako potom riesit nechcene tehotentsvo.Chcela som sa opytat,ako prebieha predpis HAK u gynekologa.Ci sa robi aj krvny obraz.Da sa to vybavit za jeden den?Bola by som rada,keby mi niekto napisete,ako to je. Dakujem :)

b737

antikoncepciu nepreplaca poistovna, tiez som mala problem s pravidelnostou-teda stale mam /ale uz nemam antikoncepciu/ a platila som to cele

aaandreaaa

zdravím, nechcem kvôli jednej otázke zakladať tému, ale prečítala som si v niekoľkých článkoch na nete, že pokiaľ lekár predpíše HAK zo zdravotných dôvodov, poisťovňa ju prepláca. Je to skutočne tak? Je nepravidelná menštruácia zdravotný dôvod?

hak

tiez si mylsim ze je to nezdpovedna....najprv mi robil vysetrenie, konzultoval tam so mnou asi pol hodinu o chorobach ake som rpekonala, vr doine atd...zobrali mi krv, a asi o tyzden na tom ked som si prisla pre vysledky, mi dal rpe mna vhodnu antiku

kikulka

no tak to mi príde dosť nezodpovedné od lekára,aby bez výsledkov testov prepisoval HAK,mne najprv zobral krv,urobil cytológiu a 1.recept som dostala za nejaké 3 týždne,až keď boli výsledky

lleilla

...mna gynekolog najskor vysetril,porozpravali sme sa o vhodnom type antikoncepcie pre mna a hned mi dal recept.Ked som odchadzala,tak mi sestricka este zobrala krv na pecenove testy,ale od lekara som hned isla do lekarne vybrat si tabletky-takze tiez tak do hodiny som ich mala v rukach:)

Sarin

no u mna to fungovalo ze mi dala recept s tym ze zacat mozem od prve dna najblizsieho menzesu na druhy den ma objednala na krv.. za tri dni som mala vysledky a povedala ze je to ok.. takze tak

honey

ja som prišla za gynekologom ze nech mi predpise HAK, povedal mi nech pridem rano na krv, zobral mi krv, hned mi aj vypisal recept, a povedal mi, ze ak mi do dvoch dni nezavola, tak si mozem ist vybrat do lekarne. o dva dni boli vysledky, vsetko bolo v poriadku, tak som sla hned do lekarne a uz som len cakala kedy pridu kramy