chripka

Príspevok v téme: chripka
jaja

Kto pozna nieco zarucene ked ma popadla chripka.Boli ma cele telo,boli ma hrdlo ako keby som mala napuchnute uzliny na krku,mala som 38 teplotu a stale mam 37.5.Nechcem brat antibiotika.Kupila som si coldrex citronovy taky co sa zalieva horucou vodou,no mam pocit ze to nestaci...Poradte nieco.....

janík

pokračovanie:táto metoda je z Činy,mám ju overenú a napr,keď ste mimo domova,môžete na to použiť hrnček s horúcou kávov,ba raz sa mi stalo,že som nemal nič poruke iba radiator,tak som si ohrieval prsty na trubke idúcej do raditora,trvalo to dlkšie ,asi pol hodinu,ale som bol rád,že som chrípku odstránil,lebo to bolo v sobotu v noci a k žiadným liekom som sa dostať nemôhol

janík

najúčinnejšie a najrýchlejšie sa zbavíš chrípky nasledovne:pozri na dlaňovú časť ruky,na stredný prst a jeho stredný článok>V strede tohto článku je bod,ktorý treba niekoľko krát dobre nahriať,napr.takto:zoberte hliníkový(kovový) príborový nôž,rúčku dobre nahrejte v horúcej vode a týmto potom nahrievajte-(koľko znesiete,ale sa nepopáliť)uvedený bod v strede obidvoch stredných prstov-v krátkom čase by malo byť po chrípke.Treba sa naučiť rozoznať chrípku od angíny,lebo na ňu to neplatí

tereza

ahoj ja som mala tento problem minuly tyzden.od pondelka som mala teplotu nad 39,bolelo ma hrdlo.nakoniec som musela ist vo stvrtok k lekarovi a predpisal mi atb.az to zabralo.prajem skore uzdravenie

wena

vymoc si nohy v co horucejsej slanej vode. var si caj s citronom a medom, veeeela tekutin! kup si b-komlex to je na tu unavu a este zinok+Ccko+Echinacea na posilnenie imunity. pred spanim si uvar lipovy caj (luhuje sa 15 min) a daj si paralen prip. coldrex a vypot sa.