paci sa vam meno laura

sisina

Mne osobne sa paci, no pre dieta to nemusi byt vzdy "vyhra".Mala som ziacku s takym menom a vsetci v triede ju volali Larva a ona chuderka plakala...

machulka006

mne príde meno Laura trocha otrepané... ja si fičím na Kristíne, Karolíne a Karin :)
a čo poviete na moje meno - Petra? Aj to mi príde strašne otrepané, ale s nejakou hanlivou prezývkou som sa našťastie nestretla, a ani by som asi žiadnu nevedela na moje meno vymyslieť...

kvetinac

meno laura je naozaj velmi pekne meno a to ze ti ho komolia z toho si naozaj nic nerob,pretoze to je na kazdom cloveku,kto si chce spravit z teba srandu ti povie skomoleninu tvojho mena nech by si sa volala akokolvek nadherne.laura je ozaj pekne meno:)

fraisee

Meno Laura [Lora] sa vyskutuje aj vo francuzsku aj v taliansku, dost aj v usa. Nikdy by ma to nenapadlo citat Laura, pretoze au sa cita ako o vo fr. j.

janette 008

Mne sa meno Laura páči a vnímam ho ako úplne normálne meno. Myslím si, že ak niekto nie je spokojný so svojim menom, tak by mohol skúsiť zájsť za numerologičkou, lebo podľa mena a priezviska sa dá vypočítať vzorec osudu. Keď sa potom žena vydá, priezvisko zmení, zmení sa aj osud. Ťažko povedať, či sa dá tomu veriť, môžeš to skúsiť.

lea

mne osobne sa meno Laura vobec nepaci, je to zenska podoba mena Laurent z francuzstiny, cize Vavrinec po nasom. zvlastne ze je na slovensku take popularne, v zahranici sa skoro vobec nepouziva