FARBA NA VLASY!!!

kvetka

zosvetlenie vlasov i ked o jeden stupen je fakt rizikove pokial si to clovek robi doma saam.to urcite nerob.lebo som to aj ja skusala ked som si chcela len o trochu zosvetlit vlasy a kupila som si zosvetlovacc a farbu v obchode a stalo to 200sk a bolo to otrsne.do zlta ci zelena:-( nakoniec som aj tak musela ist za kadernickou.keby som sa do jej ruk zverila hned bolo by to lepsie a nemuseli by moje vlasy zbytocne 2krat prezit za den farbenie..v kadernictve fakt povedz svoju poziadavku ze chces zosvetlit a ona ti povie varianty co navrhuje a ty len povies ktory ti vyhovuje..inak dost teraz som videla aj hnedy melir vo vlasoch a to je pekne..aj ja mam stuzkovu ale az v decembri:-) tak ti drzim palce

mizarel

No po mojich niekoľkých domácich experimentoch, by som už v žiadnom prípade nič sama nepodnikala. Aj ja som chcela len troška svetlejšie vlasy a vyzerala som akoby mi spadlo vedro horčice na hlavu. Vôbec mi to nepasovalo. Takže moja rada, odborníčku kaderníčku alebo iný salón.

.......

Pokial ti ide len o stuzkovu, daj si najprv zmyvatelnu farbu, najlepsie teraz, ked sa ti to nebude pacit mas vzdy cas to zmyt, nuz a pokial budes spokojna tak si mozes dat trvalu farbu. Skus len zvyraznit svoju farbu, alebo {k tomu sa priklanam aj ja} daj si cervenu, ale jemnu aby si nesvietila. Vela stastia

veronika

no ja na tvojom mieste by som si vlasy trocha zviraznila... dala by som si nejaku farbu medzi hnedou a cervenou urcite! myslim ze by ti to aj malo ist k pleti. sice ani neviem aku plet mas ale malo by to byt dobre stuzkova je fajn tak si daj nieco co uvidi kazdy! :)