robite si to ???

zaja

pedro,si ty nejaky znaly.vy nas mate radi ale iba ked z toho nieco mate.uvolnit si vieme aj ruku na taku co sadne pekne

zaja

vy muzi ste stvani na vsetky vnemy.to je jedno,aj tak na nic ine nemyslite.slovne vnemy by sme chceli pocut,ale ani tie vam neverime.

pedro

Zaja, ja som sa pri tých textoch nešiel urobiť, lebo my muži sme stavaní na vizuálne vnemy, ale vy ženy ste zas stavané na slovné vnemy, preto by ste sa mali navzájom povzbudzovať a tak si obohatiť čítanie z červenej knihovne.

pedro

Baby, napíšte svoje zažitky ako si to robiate v práci alebo v skole. Túto temu mali Česi, fungovala niekoľko rokov a musím povedať, že to bolo najlepšie čítanie na svete. Budete vidieť ako vás to vzruší. Tak silno, že už pri čítaní si to pôjdete urobiť. Zaručujem, ale MUSIA TO BYT SKUTOCNé PRÍBEHY!!!!!

sex je nas

no neviem ako ostatne ale ja som si to pocas mojho zivota robila uz strasne vela krat.uz akoo male decko.je nezdrave nemat sex,som zistila.na druhej strane niekdy pridu nasledky ako...vseci am odsudzuju,komplexy pocity viny,debka ze teraz neviem co je lepsie.ale aj tak.sex je nas

janina158

Každa sme to vyskúšali, a robíme to. mna pri tom nachytal priateľ a ešte ma aj pochvalil. Dokonca som sa spravila v práci v kancelárii. Super org aj adrenalin.