Bakteria e.coli v pošve

Príspevok v téme: Bakteria e.coli v pošve
jaroslava111

Chcem poprosit o radu niekoho kto tomu rozumie, po kultivacii mi zistili ze mam v posve tuto bakteriu..e.coli az 14 x, zlakla som sa , mala som dost zapachajuce vytoky, preto som isla na tu kultivaciu,inac ziadne problemy.
Dostala som na to cipky,ale chcela by som vediet aku s tymto mate skusenost ak mate a ako to liecit aj inymi sposobmi ako liekmi od gynekologa..dakujem
som z toho dost zufala....

RNG

Vaginalny vyplach s roztokom citricidalu je velmi ucinny na e-koli, ktor sa daju znicit aj celkom malymi koncentraciami citriciadlu podla tabuliek staci 20 ppm, tj 20 mg na liter na inhibiciu.Tabulky inhibicie citricidalom si mozes najst cez Google.sk zadanim slov rng, citricidal. Ja som si ich zalohoval a dal na internet, lebo "niekoho" pricinenim zmizli z internetu od povodneho vyrobcu a patentovatela citricidalu, BioChem Research, ktory ich tam povodne dal v roku 1982 a zrejme po vyprsani patentovej ochrany nie je ochotny viac odolavat utokom organizovanej mediciny, ktora zakazuje na doplnky uvadzat akekolvek zdravotne ucinky.

akinom007

Vlastna skusenost- mala som to asi 2 x. Na to ziadne "babske recpety, cipky a pod." nezaberu, jedine antibiotika.
Mala som to asi 2x napr dodrziavaniu zasad (ziadne tanga , utireanie spredu dozadu atd atd.) , no mala som ju vzdy po tom co sme s partnerom praktizovali analny sex a aj napriek tomu ze sme mali pri "tom" kondom a napsat zo "zadku" do posvy uz nesiel! aj tak vzdy som "po" mala problem s e.coli

Barča

Mne na to doktor napise vzdy vaginalny krem dalacin a potom je to uz ok ale tak mam to asi kazdy polrok pricom zasady dodrziavam tak neviem niekedy tomu clovek asi nezbrani, hlavne ked m pravidelny sexualny styk.:-(

kikijswh

ahoj.dcera ma 9 rokov a dnes som od chirurga obdrzala kultivacne vys.nalez znel escherichia coli.predtym zvracala a bolelo ju brusko zaujal ma ten propolis,prosim poradte nam.

nikola456

a ake priznaky ma takato bakteria? od septembra min. roka mam kazdy mesiac kvasinky a zapal mocovych ciest a vobec neviem od coho, nikdy predtym som to nemala, ale mam noveho priatela, no ten tvrdi, ze on je zdravy a jeho priatelka ktoru mal predomnou bola tiez zdrava, tak neviem

isinka

aj ja sa práve liečim na e coli, zajtra idem na kontrolný ster, nepraktizujeme s manželom žiadny análny sex, ale nepoužívame žiadnu ochranu, tak problém môže byť asi tam. Myslím, že to treba preliečiť a držať hygienu..