Bakteria e.coli v pošve

Príspevok v téme: Bakteria e.coli v pošve
jaroslava111

Chcem poprosit o radu niekoho kto tomu rozumie, po kultivacii mi zistili ze mam v posve tuto bakteriu..e.coli az 14 x, zlakla som sa , mala som dost zapachajuce vytoky, preto som isla na tu kultivaciu,inac ziadne problemy.
Dostala som na to cipky,ale chcela by som vediet aku s tymto mate skusenost ak mate a ako to liecit aj inymi sposobmi ako liekmi od gynekologa..dakujem
som z toho dost zufala....

neste1

Samozrejme ze je dolezita liecba po vysetreni lekarom...
Skuste zacat nosit nohavicky proti mykoze. Daju sa kupit :
-odkaz odstránený-
su to nohavicky so striebrom ,ktore nicia mykozy, plesne a bakterie. Su testovane na candidu albicans, staphylococcus aureus a dalsich 260 patogenov. Skuste zacat nosit pravidelne a budete mat pokoj, robila som na gynekologii, viem aky je to zacarovaný kruh.

RNG

Ina na e-coli (aj mnohe ine bakterie) sa da pouzit cukor, D-manoza, 2 gramy kazde 3 hodiny, vcitane noci, ktory rozne bakterioe odhakne zo sliznioc a tak msa splachnu mocom von.
Pomaha aj brat berberine, 2 x 500 mg denne, to pomoze aj proti roznym crevnym nakazam.
A samozrejme nasadenie kvalitnych probiotik a najma branie aspon 15 gamov mikrovklaknin na ich podporu j3e asi najlepsia rada na zvysenie imunity celkove. Probiotika dobre osadene v crevach(90% vsetkych mikrobov v crevach by mali byt uzitocne probiotika)nam vyrobia ovela viac obrannych latok, nez je samotne telo schopne a tie co sa nepouziju v crevach sa vstreby do krvneho obehu a pouziju inde v tele. Az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje nam vyraba zdrava crevna probioticka flora.

RNG

Citricidal sa pouziva aj ako sterilizator, tj si asi nezavedies jeho roztokom dovnutra nijaku infekciu.
Ale mozes pouzivat prevarenu alebo destilovanu vodu, ked mas obavy.

athena241

Citritidal som uz pozrela. Nepoznam. Len by som C.neriedila v pohari, lebo si este zanesiete do posvy dalsiu infekciu. Chce to nieco sterilne. Ale dodnes som o C.nepocula.

athena241

Co je MMS? A kde zohnat citricidal? Ostatnym radim este autivakcinu vyrobenu priamo z patogenov posvy E. colli.

INANUNA

Zufala123 Ahoj ked si to tak citam spomenula som si na seba prezivala som podobne veci a viem co to je uz mi z toho hrabalo na hlavu prosim ta tie ant uz neber je to hnus ja som takto trpila ojooj 5 rokov asi a stale dokola brusnice cajiky a voloviny same a nic nepomahalo zajdi na gyndu ziadaj o kultivaciu , na ureaplazmu a chlamidie vysetrenie a stav sa ze ti svitne mozno na lepsie casy precitaj si nieco o tychto pliagach a najdes sa vnich urcite ak mas zapaly ciest a mas cudny pocit na konci mocovej trubice a to vzdy tak ureaplazma ista drzim palce a baby netrpte velakrat stymto ani urolog nema nic spolocne aj ked sa to tak zda skor gynda odhali veci ktore by vas ani nenapadli ze mozte mat

Sandra13

Ahojte!Vidim, ze uz je to stara tema, no predsa,ak by mal este niekto problem a cital tuto diskusiu:dolezita je liecba partnera.dobre cielene antibiotika zvyknu byt velmi ucinne,ale mali by ich brat obaja partneri(vas lekar moze predpisat lieky pre oboch,moj to berie ako samozrejmost).Vzdy ked som mala nejaky problem tohoto typu,gynekolog predpisal lieky mne i mojmu partnerovi a vsetko bolo hned v poriadku.Problemy nastali len pri zmene partnera.

barbwire

Ja som mala problemy so zapalom mocoveho mechura asi 3 roky..zacalo to tak ze som mala strasne blesti v bruchu a krizoch a na druhy den rano som sla na zachod a potom do sprchy a ked som sa umyvala tam dole tak som zacitila nieco tvrde a mala som tam kamen..sla som k urologovi ktory mi samozrejme neveril ze 21 rocna zena nemoze mat kamene tak mi predpisal nejake ATB na zapal a poslal ma domov, samozrejem ze hned jak som ATB dobrala mala som zapal znova a znova..vystriedala som viacerych doktorov az som nahodou natrafila na jedneho yrologa este v podstate studenta ale zastupal urologa ku ktoremu som sla ten sa mi zacal konecne venovat urobil mi viac vysetreni a zistil ze mam zuzenu mocovu ruru a koli tomu mam tie zapaly pretoze ked je ta mocova trubica zuzena tak ostava moc v mechuri a tym padom sa tam aj ukladaju bakterie ktore sposobuju zapal..navrhol mi narezanie mocoveho mechura operacne ..dohodla som si termin bez vahania ...bolo to trochu neprijemne ale da sa to v pohode vydrzat robia to v narkoze a po operacii si treba vypytat lieky proti bolesti lebo ked si nevypytate tak vam ich nedaju :) no a ked je ta mocova rura cerstvo narezana
tak to dost stipe viac ako pri zapale :) Tento zakrok robia aj an sukromnych klinikach..mne to robili normalne v nemocnici na 4ty den som sla domov no proste stalo to za to..este som potom par krat mala ten zapal alebo bolo to ovela lepsie a samozrejme som preto robila vsetko co sa dalo...dobre sa obliekat..ja stale ked je chladno alebo zima nosim leginy alebo hrube pancuchy a aj body a mam aj take leginy ktore maju pas az skoro ku prisiam :) ale ten pas sa daj aj zlozit dole :) nosim intimky vzdy aj 3 krat do dna si vymenim pre istotu...pit vela tekutin aspon 2 litre denne..nezadrziavat moc...netlacit pri moceni..samozrejme utieranie z predu do
zadu...pred sexom vycikat a po sexe vypit aspon 2 deci vody a vycikat hned ked zacne treba..sprchovat len s cistou vodou podla mna ziadne intimne cistiace mydla alebo gely netreba najlepsia je cista voda...spat tak isto v teple a urcite nie v tangach ja spavam v hurbych karatsoch alebo v pyzamovych nohaviciach a v predlzenom tricku aby boli aj krize zakryte...neustale posilnovat imunitny system priatel mi kupil odstavovac takze ja si kazdy den odstavujem mrkvicku jablcka grepy atd...papat brusnice je tiez dobre a obcas ked ma to zacne len trochu stipat tak hned zakrocim velmi dobry je vitamin C 250 mg 4 krat denne pit vela tekutin a protizapalovo posobi aj ibalgin..ja si davam aj volsa sa to UROVAL drink je to dost silne a pomaha to... co sa tyka urinalov atd kamoska robi v lekarni takze nieco o tom viem urinal od walmarku je predrazeny lebo ma reklamu v telke...ak chcete nieco take ako je urinal kludne si vypytajte nieco v lekarni na zapal mocoveho mechura nieje to ziadna hanba a lekarnicky vam poradia nemusite si kupovat najdrahsi urinal maju vela inych vyrobkov ktore su dobre a o dost lacnejsie :) No hadam som na nic nezabudla ak mate nejake otazky kludne sa pytajte rada pomozem..viem ake je to neprijemne dlho som s tym bojovala a zapal som nemala uz jeden cely rok a ten rok pred tym som ho mala po tej operacii naozaj len park krat..drzim palce vsetkym co s tym maju problemy :)

Zufala123

Mam uz viac ako 10 rokov opakovane zapaly moc. ciest /e coli/, vzdy po pohlavnom styku. Robim vsetko mozne aj nemozne aby sa to neopakovalo a vzdy skoncim na ATB, ktore mi prestavaju pomahat :( /Zinnat, Ciprinol, Ofloxacin, a ine. / Antibiotika beriem cca kazdy druhy tyzden, beriem aj cipky vaginalne, Gynoflor, lebo ja uz ziadnu floru nemam v posve a sex uz tiez raz za dva az tri mesiace. Mam 30 a manzel je uz nervozny, napriek tomu, ze to ma tiez a to v prostate a ma aj proteus mirabilis. Som zufala, pisem, lebo znova som to dostala, idem vyskusat tie grepove kvapky, co tu pisete a potom...neviem. Mozno MMS, to je ze vraj zazrak na vsetko. Ak by ste mali navhr, co sa da este robit okrem toho znameho, dajte vediet, budem rada, lebo uz nevladzem...

sanuška

Ja mám každú chvíľku zápal mechúra. Voľakedy to bolo každé 2 týždne podstate , len čo som dobrala antibiotika a teraz je to zhruba každé dva mesiace. Väčšinou mi zápal spôsobujú baktérie ecoli. Vôbec nwm z čoho tangá nenosím, anál nepraktizujeme, utieranie spredu dozadu, a hygienu mám 100% , tekutiny atk isto pjem veľa. Vôbec netuším z čoho to stále mám a dosť mi to prekáža v živote. Každé 2 mesiace brať antibiotiká, lebo do takých bolestí prídem , že to nie je normálne. Z priateľom nemôžeme mať plnohodnotný sex, lebo stále ma to bolí ja už nwm čo mám robiť poraďte mi prosím. Liečim sa na to už 4 roky a dokola je to to isté nikto nw čím to je :(