staci kondom?

lilili

No je to asi o tom ake mas stastie:) Niekto berie tabletky a otehotnie a iny sa vykaslu aj na kondom a nic sa nestane. Je to pravda s tym Pearlovym indexom, ze kondom je ovela riskantnejsi ako napr. tabletky. Ja som to skusala zo zaciatku s kondomom ale bola som nervozna. Teraz beriem tabletky a citim sa ovela lepsie. Mam pocit, že som urobila najviac ako som mohla. A o tom to asi je, ak by sa už malo niečo stať. Aspon tvoj pocit z toho. Vela stastia.Papa

kessy

4 morenka :plodne dni: 12. - 14. den cyklu,z toho je vajicko schopne oplodnenia len 2 hodky takze tak....ale na to sa fakt netreba spoliehat....nechapem,ze sa nebojis spoliehat na takuto metodu,ale kondom sa pouzit bojis....radsej HA alebo sa nebodaj bojis ist aj na gyndu?ked chces zacat sexovat,tak sa najprv na to priprav a hlavne sa nemozes bat,potom si myslim,ze nie si este na to zrela....neber to v zlom,len ako dobru radu....hlavne sa neboj POUZIT ochranu....

morenka

ahojte, velmi sa bojim otehotnenia, bojim sa pouzit kondom, ze sa nieco necakane moze stat....... ako si mozem vyratat plodne a neplodne dni?

aweg

mozes konbinovat este s takymi sipkami co sa davaju pred stykom do posvy, predavaju to normalne v lekarni, bes predpisu

mmmm

a je mozne ze predtym ak nepouzijeme kondom a priatel mi chodi s penisom po vagine ale nevojde dnu je mozne ze otehotniem s tej ako sa jej hovori kvapky lasky???

ivon

jasné, že stačí kondóm, ja napríklad tabletky nemôžem..nerobia mi dobre, tak mi doktorka povedala,kondóm..alebo...
treba ho len dobre natiahnuť..to je všetko..a netreba sa báť