Ovulačný tester Lady Q ???

Príspevok v téme: Ovulačný tester Lady Q ???
dsfsdfsd

mate s tymto testerom na zistenie plodnych a neplodnych dni, skusenosti??? mam nepravidelne kramy a vraj toto na zistenie p/n dni je najlepsou volbou, no a kedze som zo zdravot. dovodov musela vysadit HAK, pharmatex moj priatel odmieta, neostava mi nic ine len zistovat plodne a neplodne dni a pocas nich (neplod.dni) mat pomer s priatelom (samozrejme aj kondom, len v pripade ze by sa kondom pretrhol,tak aby bola takmer minimalna moznost otehotniet )... uz som fakt zufala, newim co robit-co sa ochrany tyka, a ece som nerodila aby som mohla ist na vnutromaternicove teliesko a pod. (mam 20r.) DAKUJEM za seriozne odpovede

DianaDiana

ahojte ! chcela by som sa opýtať, či aj keď mi vyšlo, že mám plodný deň na testery , či môžem byť už tehotná . Lebo pokial viem tak žena ktorá je tehotná nemáva plodné dni.alebo mám zle informácie?

ďakujem Diana

alica7

citala som v odbornej publikacii ze ladyQ je blbost ... sice ten jav, ze sa vplyvom hormonov meni struktura slin je potvrdeny, neznamena to vsak automaticky ze vtedy aj nastava ovulacia. takze spolahlivejsia je v pripade zistovanie ovulacie kvoli otehotneniu symptotermalna metoda(meranie teploty+sledovanie hlienu)

Stanula

žienky, tie, čo máte s týmto testerom skúsenosti...ste s ním spokojné? myslíte, že je to dobrá forma ako poznať svoje (ne)plodné dni? je to spoľahlivé?

predam lady q

Mam na predaj LADY Q test na urcenie plodnych dni za 450 Sk, povodna cena 650 sk. Pouzila som ho par krat. Kupeny bol nov. 2007 - este je v zaruke. Uz ho nepotrebujem. Som z BA, poslem aj postou. T.c.0915 456 025

Petuska

no vraj už sa nemusí čakať dva tri mesiace a potom sa pokúšať...lebo teraz sú tie lieky skoro všetky nízkodávkové...tak ja neviem..jeden lekár povie to a druhý to...no vyznaj sa v tom...

bobatko99

ja som si bola dneska v lekarni kupit tiez stal ma 320 sk a je super. Kamaratka ho pouziva uz vyse roka a tak mi ho poradila. Ked pojdes do lekarne normalne si pytaj len ovulacny test na viac pouzity alebo na sliny a oni ti uz poradia.

georginad

ja som to v BA kupila za nejakych 320 v lekarni ... su rozne modely,toto bol ten so svetielkom, vola sa nie lady Q, ale lady tester ... vyrobca tam nema co pokazit, takze na spolahlivost vysledkov tu cena rozhodne nema vplyv