balenie dievcat

palacinka

najprv sa nauc gramatiku..napisat mylovat s Y je dostatocny dovod nato aby s tebou zena nesla ani na kavu nieto do postele

carlito

ne kazda, staci ked ta co sa mi paci, s ktorou by som to chcel robit.
ale ked sa pozriem nato,priklad ze je 20 podobnych zien a ja, a teras dajme tomu ze pet z tych dvadsat by chceli somnou sex. a teras sa pytam?co mi nejde do hlavy co tych pet zien namne vydelo??? a tych 15 nevydelo???
ak ja vydim dvadsat peknych zien, ktore su v pohode tak by som chcel kazdu z nich ne len pet.
ale nemyslim si ze by som musel vyzerat jak dicaprio a mat Xcm
ale si myslim ze ked som dost dobry nato aby mala somnou pekna baba sex.
tak potom mozem mat kazdu peknu babu, ktora by mala zaujem o sex...
teras ju len treba zbalit a pomylovat
ne????neni to tak? rozumiete co myslim ne??

mnamka257

to si akoze myslis ze kazda na ktoru sa pozres pojde s tebou do postele???mozno by sa ti to podarilo keby si mal 40cm penis a tvar jak najkrajsi muz sveta...a pochybujem ze to setko mas...

misicka

no to je jasne ze vztah je aj o sexe, ale to neznamena ze ak sa vyspim s chlapom kt. som spoznala na diskoteke ze uz mame nejaky vztah..a vobec, myslim si ze vacsina ludi ktori to robia takto jednorazovo maju urcity problem..lebo ja nepoznam nic krajsie ako sex s clovekom ktoreho naozaj lubim

zuzak

a vy zas chlapi sa z jednej strany jeden stazuje ze mu baba hned neda a druhy zas pise ze kazda hned da....=D ach jaj...aspon vidime jak sme kazdy rozdielny...

zuzak

carlito: ale je ine ked ju chces spoznat normalne a ked chces len sex... pravdaze takych bolo kopu ale na takych ja zvysoka...=) ale hovorim ze niektore sa na to daju...ked chce chlap co ma ani nepozna len sex tak sa potom si spravim na chlapa hned taky nazor, ze berie baby ako nejake kusy niecoho na svoju zabavku...

stanley1

jaj boze ked sa vyprava o muzoch tak tu vypisujete clanky ake su muzy svine kurevnici a podjebavaci.. ale ked sa napise neco o zenach tak vy nic vy ste nevinne :D ty mozno nie ale vacsina ano neboj