balenie dievcat

zuzak

tazko hovorit o tom ked ta nepoznam...keby som ta poznala viac tak ti poviem co robis zle, lenze to zas by bolo len podla mna...

carlito

casto sa mi stava ze zeny domna udieraju a strkaju ma, cize ma biju niekedy ked daco zo srandy zapotim tak aj nekompromisna facka
????? to jak si mam vysvetlit??
ze ma rada sado-maso??

zuzak

mozno nie hned jej to na rovinu vysolit, ze chcem s tebou len sexovat ale nic viac...=D skor mozno nejak tak jej povedat ze ci obcas netuzi mat taky nezaväzny vztah, bez vsetkych tych veci okolo, taky slobodny,...neviem, mozno potom podla reakcie by sa to mohlo nejak dalej vyvijat. Ale to vsetko je len teoria=) Ja to vyskusane nemam a ani by som nechcela ale tak...=)

ikuska

hm ja si myslim ze na prwom rande je sex nic moc...myslim ze ked xce chalan sex tak by mal na prwom rande hovorit ze je pekna sexi... a potom uz len vinecko ruzicka pekne slowa a sup si uzivat...samazrejme chalan by si mal zistit ci ma vlastne u tej zeny sancu lebo ked on ju nevzrusuje tak by ju len odradil...chut by na zaciatku mala byt vzajomna a silna myslim

carlito

no ja mam dvadsat, tak to asi preto
no hej ja som chcel radu, ze ako to so zenou dotiahnut do uspesneho konca :))

niekedy sa mi nedari asi vacsinou, zvyknem sa dostat do bodu kedy neviem co dalej, tak chcem vediet ze co by som mal podniknut, ako zenu naladit ale aby som ju neodradil, a aby ma nemala za magora, ze chcem len sex, mne nejde len o sex, mne ide o krasny vztah de sa praktikuje sex, ale zrovna ju nechcem hned za frajerku, mozno potom ak si budeme rozumiet tak ano
takze otazka je asi jasna.
no ked na tym tak uvazujem asi by bolo dobre sa jej otvorit a povedat ze co by som asi chcel, ale to je podla mna dost silna tema, premna dost zranitelna, neviem je dobre povedat zenskej ze co by som asi s nou chcel mat???

zuzak

myslim ze on to skor myslel ze co by mohlo zabrat na take baby kt. chce mat len na sex...myslim ze ked uz bude hladat nejaku zivotnu partnerku tak to nebude riesit takto...proste chlapec si chce teraz uzit...a je vela takych bab co by sa nato dali takze take by sem asi mali pisat...ale ak vyzeras dobre, vies babe hodit kompliment, vies byt popritom aj vtipny(mozno tak pikantne:) tak by si to mal zvladnut...neviem uz co ine poradit

palacinka

nieeee, ja nie som slovencinarka:)..a uz vobec som ta tym nechcela urazit, len proste treba trochu dbat aj na pravopis:)....a uz voooobec mi nevadi ze by si "fikol" aj 20 dievcat, kedze ta nepoznam,,,,len poviem ti jedno,takeho partnera ako si ty by som nechcela, ved to je strasne cosi, taky prelietavy chlap..ty sa nebojis ze si nenajdes ziadnu poriadnu babu?myslim taku ktora by stala za viac a nielen na sex...a vlastne kolko ti je?

carlito

palacinka tebe nevadi ze som to slovo napisal s ypsilon...
ale tebe vadi, ze som napisal ze by som prefikol dvadsat dievcat z dvadsat???
a to poukazuje ze aky som debil, ale kto hovori inac je but neuprimny alebo klame.
ze je to tak zlato???
no jasne ze je! typicka zenska