prosím poradtde - antikoncepcia

sunnysweetie33

martin302..mas pravdu..ja viem o com pises..zmeny nalad,nechutenstvo na sex a ineee..zmeny hmotnosti..ja som to brala 2r.,ale teraz,ked sme mali zlu skusenost s kondomom,tak nevieme,co robit..zase tabletky,ale ja uz nechcem..

martin302

Celkovo antikoncepcia je riesenie, ktore pomasti vrecko farmaceutickemu priemyslu.Do reklami daju usmiatu krasku, ale nedaju tam ake problamy to sposoby. Telo zeny ma prirodzene pochody a lieky v tele urobia iba poriadny chaos.

sawovka5

ahoj slnečnica a prečo by si nemala mať deti?ja som sa informovala na začiatku u mojej gynekologičky a ta mi povedala že to nemá zlý vplyv v buducnosti ak by som chcela mať babetko...

slnecnica

ahoj.ja som brala antikoncepciu-Trinordiol 3,5 roka. Teraz uz 8 mesiacov neberiem. Posledny rok co som brala HAK mi menzes uplne zoslabol. Asi 2-3dni.Teraz uz HAK neberiem ale menzes mam stale slaby 2-3dni. Neviem kedy sa mi to urovna...Dufam, ze v buducnosti budem moct mat deti.

saqwovka5

dakujem vam za nazor..ja ju beriem 6 mesiacov..je to také že sa mi striedaju slabé a normálne teraz boli tie slabé(extra slabé)tak ma to trošku vyviedl z miery...diky upokojili ste ma

petusska896

zmenu menstruacie sposobila antikoncepcia....zalezi vsak na tom ako dlho antikoncepciu beries....ak si nemala ine problemy tak ziada panika, v opacnom pripade navstiv svojho gynekologa