Cudzie meno v posteli?

Príspevok v téme: Cudzie meno v posteli?
zufala

Ahojte, pomozte mi prosim!!! Stalo sa Vam, ze Vam partner v posteli povedal inym menom ako Vasim? Moj priatel mi vcera povedal "pri tom" menom svojej byvalej, s ktorou sa nedavno kvoli mne rozisiel, lebo sa do mna zalubil. Nastalo trapne ticho, mrzelo ho to a tvrdi, ze bol pri tom so mnou, myslel a miloval sa so mnou, ale prave v tej chvili asi na nic nemyslel, ked mu to vyletelo. No mna to teraz hrozne skrie, co to znamenalo. Poradte mi prosim co mam robit, dik, lebo uz som zufala!

Tanulik

zúfalá... viem si predstaviť ako si sa cítila. ten môj so svojou bývalou chodil od ich 15-tich rokov tiež 7 rokov... a do toho som prišla ja ako veľká voda. vzťah som im však nerozbila priamo ja, lebo v čase keď sme sa spoznali im to už dlhšie nefungovalo ale napriek tomu spolu vydržali ďalších pár rokov... pred rokom sa rozišli a teraz sme my dvaja spolu šťastní, stále sa mi však stane že myslím aké to bolo medzi nimi a priznávam že ma to aj dodnes zožiera... veď 7 rokov je slušná doba! našťastie ma jej menom nikdy neoslovil, no to čo bolo mi stále nie je ľahostajné. nepoznáš/te nato nejaký \"liek\"? napr. hod panvicou? :) veľmi sa ľúbime a nechcem nám to pokaziť... chcem si ju vymazať z mysle, z pamäte!

dragonka

heh ja to mam maximalne super zatial co mal vsetky priatelky tak sa volali Lenka a neviem pri sexe ma neoslovuje menom ale skor krajsimi slovami :)

hmmmmmm

kks ja by som to brala ako maximalnu urazku.som strasne hakliva na tieto veci.neznesem len aby sme sa o jeho byvalje co i len trosku zmienili nie este jeho blby kamarat mi vykecava co spolu robili..vrrrrrrrr...a potom ze mam pokojne spavat.tak ale na druhej strane ked ho to mrzelo tak mu to vazne asi omylom vybehlo...mne obcas povie priatel mama ale nie pri tom :D

zufala

Tak z toho, ze ju okaslal kvoli som ja zufala bola, to si mozes byt ista a pocitam s tym, ze to moze spravit aj mne, ale to mi moze aj taky co neokaslal este ziadnu- ak sa raz zalubi...mozem ho aj na retaz uviazat a neudrzim ho. A tiez sa moze stat to iste aj mne. NIKDY TOTIZ NEHOVOR NIKDY- a ja uz duplom! Nezastavam ho, ale boli si vzajomne svoje prve lasky od 15- tich a boli spolu 7 rokov. A akosi vo vseobecnosti plati, ze tieto prve lasky sa po rokoch bud zoberu, alebo rozidu, co bolo aj v tomto pripade. Nezodpovednejsie to je, ak to robia ludia ktori uz maju aj deti a nie my, ked sme este vo veku ked hladame a spoznavame opacne pohlavie a nakoniec nasli toho praveho....

wwwwww

No ja by som skor bola zufala z toho, ze ten tvoj mal pred tebou dlhorocny vztah a okaslal svoju babu kvoli tebe. Len aby sa historia neopakovala...Ja by som teda spokojna nebola.

name.king

ja som powedal po sebe asi 5x inym menom swojej priatelke ktora sa so mnou potom koli tomu rozisla a pri tom to je z toho ze mam bordel w menach , nie ze by som newedel kto sa ako wola ale preto ze sa mi to pletie ... a nepowedal som inym menom len jej , rozisla sa a ja za to nemozem . nepomylil som sa prwy krat w mene a asi ani posledny ale tak stalo sa ... ona si tiez stale myslela ze myslim na tie baby , ale nebolo to tak , uz som to newyswetlil , nespraw rownaku chybu aj ty , aj ked newiem aky ma na to dowod on ... snad podobny ako ja :D drzim palce