narusena vaginalna flora-bolest pri pohlavnom styku

janíča

usiko,to myslíš vážne?????? liečebňa pre plúcne choroby?no, príde mi to divné volať tam že mám gyn.problémi?

Luckaaa

ano ta tabletka je na predpis to si zavedies do vnutra kazdy vecer..je ich 6..ja som to mala a teda uz to neboli..vsetko je v poriadku..

usiko

baby, mala som to, zavolajte na Vysne Hagy, liecebna pre plucne choroby a pytajte si Profesora doktora Rudolfa Adama...objednajte sa na vysetrenie a potom na hospitalizaciu....ja som tam lezala 10 dni, a dal mi to do poriadku....nesrandujem......mala som to tak narusene, ze sme uz ani nesexovali, lebo po kazdom sexe mykoza....joj, hroza....od Hagov mama pokoj, ked, zak to pride dvakrat rocne, sexujeme bez kondomu, a uz teraz papam probiotika, propolis a zijem zdravo...ale predztym mi uz nic nezabralo...no zufalstvo....

babulak

ja to mam uz chronicke, stale sa mi to vracia a nic mi nepomaha, ani probiotika, cipky, diety, bavlnene pradlo atd. mam oslabenu imunitu.

lienka81

no doktor mi povedal ze mam narusenu floru...ze mam jogurty papat, acidko a podobne..ale nic nepomaha...boli to aj na dotyk...a ta tabetka teda pomohla?je to na predpis?

Luckaaa

ahoj ja som mala to iste velmi ma to palilo pri styku..aj ked som cikala..a takisto som to mala na povrchu trochu podrazdene..nom bola som u doktora a dal mi vaginalne tablety Clotrimazolum..