chalani čo vy na to????

milovnik

ver ze mne a vela chalnom ktorich poznam takato formalitka nezaujma nieje to nazor kazdeho ale mna urcite hej ked to partnerke nechuti tak ju nebudem nutit ale nemam rad ak nechce ani oral

sisi36

to eviak: wau tak to je super :) ten moj ma ide potom doslova zozrat :) aaa hrozne sa mi paci ten jeho vyraz na tvari potom :)

eviak

sisi ja ked som to svojmu urobila tak pol hodinu nerozpraval iba na mna zalubene pozeral a potom prehlasil, ze si ma vezme ci sa mi to paci alebo nie :)) uz sme sa sice rozisli ale to je o inom.. takze tak :)

mia

mila etapa:o)
francuzky slangovy vyraz na oralny sex pre zenu, myslela som,ze Vas to napadne, kvoli tej podobe s nasim odbornym cunnilingus a ten prebiehovy tvar som si dotvorila sama:o) sorry, polepsim sa a nebudem vytvarat nove slovicka.

123456

vidim, ze tato tema je tu 2x.... marecek tak to je teda.... no dost nechutne, ale proti gustu... ja som to polkla s tazkostami raz... spravil sa mi do pusy 2x, ale nemusim to fakt a tak to ani nebudem robit, aby sa mi nezhnusil cely sex... fajcim rada, ale bez toho zaveru...

marecek

no lepsie je vystriekat sa na brusko partnerke a potom to si to zobrat na jazyk a tak sa bozkavat... :) mozno je to divne ale nam sa to paci