pači sa vam to???

koki

to je sen kazdeho xalana....thak mi ver ze then co mu to robis si aaaaaaaaaabsolutne nemysli ze si k...pomysli si len...boze, ake mam stastie ze mam thaku caju...ver mi,,,99% chalpof to chce skor tuzi ..aj ked o to neziada...proste je to o skvelom konci...a the chlap preziva najlepsie a aj na ten si vie najpresnejsie spomenut...nie ako to robil...ale kde sa s kym a ako urobil...

atomic

Vsetko zalezi na danej situaci treba vediet s kym to robys myslim sexualne poznat partnera ci to chce alebo nie, je to o komunikacii s partnerom/kov premna je to prijemni zazitok ,ale ties viem bes toho zit a este nieco nerob to co nechces.

123456

no tak to by bol asi vadny keby si toto myslel... moze si akurat pomysliet, ze vies kvalitne fajcit aj so zaverom... booooze holky

sisi36

nie nie zle mi z toho nie je dokonca ma to dokaze rozrajcovat, len ci si chalan potom nepomysli ze som nejaka k....

123456

jezis to je otazka... samozrejme, ze sa im to paci... teda apon 99% muzov o tom sniva... a niektori o tom len nesnivaju, ale maju partnerky, ktore im to splnia.... niektore obcas, ine castejsie a ine si bez toho ani sex nevedia predstavit... ale plati... ak ti je to proti srsti, tak to nerob... aby si sa nahodou nepogrckala :D :D :D