podľa čoho si mám vybrať vhodnú antikoncepciu?

Príspevok v téme: podľa čoho si mám vybrať vhodnú antikoncepciu?
petusska896

Ahojte dievčatá...mám 17 rokov, a s priateľom sme sa dohodli na to, že začnem brať HA. Pri gyn. prehliadke mi lekár povedal, že sa mám po nejakých prípravkoch poobzerať a niečo si vytipovať, ale ja sa v tom absolútne nevyznám. Zatiaľ, z toho čo som našla by mi mohlo vyhovovať Marvelon a Novinette. Má s tým niektorá skúsenosti a mohla by mi prosím poradiť? ĎAkujem. Vaša Peťušška :o))

baska22

no... niektori hovoria ze z tej antikoncepcie pribrali a tak a zevraj niektorim babam sa zmensili prsa...tak ja uz neviem comu mam verit.. a to ti doktor normalne povedal ze si mas vybrat?? mama mi hovorila ze on by ti mal predpisat niaku konkretnu

petusska896

a bola si vtedy normalne na prehliadke?
cosa tyka antikoncepcie...o DIANE som moc dobre nepocula....ale nemam skusenosti....a to pribratie....to vraj s tym nesuvisi, i ked, na kazdu babu to ucinkuje inak...

baska22

no heh ... aj ja uz som tam bola ale koli niecomu inemu.. tak preto sa pytam.. sak uvidim no len najhorsie je to ze bez prehliadky ti nedaju ziadnu HA a kamaradka mi hovorila ze brala niaku antikoncepciu DIANE alebo tak niak a ze z toho strasne pribrala

petusska896

nebola som u gynekologa prvy krat a vydrzat sa to da...ja z toho sice mam nervy vzdy aspon tyzden pred prehliadkou ale zvladnut sa to da...i ked, je to neprijemne ze ti nejaky cudzi chlap pozera........ale ved vies... :P