Padanie vlasov

Príspevok v téme: Padanie vlasov
narcisova:-)

Budem rada, ak mi odpoviete na moje otazky, bo si uz neviem rady. Posledneho pol roka som neprimerane schudla az tak, ze mi zacali vynechavat kramy..samozrejme, ze sa chystam doktorovi, pretoze pribrat sa mi prilis nedari. lenze mi aj zacali hodne padat vlasy. nemyslim si, ze je to nedostatkom vitaminov..moze to mat suvis s tym, ze nemam ani menstruaciu?a kym ju opat nedostanem, asi ani vlasy rast nezacnu,hoci pouzivam vselijake pripravky a tabletky, ze? no len som sa chcela utvrdit, lebo ma to uz fakt desi. a hned sa aj pytam,ci ste mali s vlasmi podobne problemy a ci sa vam to po liecbe zlepsilo. Velmi dakujem za odpovede

dilmah

No, takže... tu ti babské rady nepomôžu. V prvom rade choď k doktorovi, kde ti urobí kompletné vyšetrenie. Nikdy ti žiadne zázračne prípravky nepomôžu, kým ti neurobia vyšetrenia. Či na fokusy, či na štítnu žľazu, HP, parazity, autoimunitu atď. Takže ak máš nejaký zdravotný problém, ktorý ti spôsobuje vypadávanie vlasov, nepomôže ti ani liter vollumy denne na vlasy. Takže nečakaj a šľahaj k lekárovi a kašli na babské rady.

Žužova

Sranda že na vypadavanie vlasov vam predpišu Antiku,zachvílu to predpíšu na všetko ...ach ten farmaceut zasratý..je mi z toho zle. Baby ,NEBERTE TO!

lilianne

Baby, mrkni na články na webu www.volluma.sk - ja som tam našla užitočné tipy a vlasy mi zahustli, a dokonca som ani nemusela investovať do drahých vecí, alebo zanášať svoje telo ďalšími liekmi...

zuzka35

Dobrý deň mám 23 rokov a už 5 rokov mám problém s vypadávaním vlasov,liečím sa na štítnu žľazu od r.1999 pravidelne užívam lieky.Keď som sa pýtala môjho lekára na tento môj problém povedal mi že to nijako nesúvis´so šťítnou žľazou.Viackrát som navštívila kožnú lekárku,ktorá mi odporučila rôzne najdrahšie vodičky,spravila krvné tyesty v ktorých som mala vždy všetko v poriadku tak hneď tento problém zvalila na to že sa liečim na štítnu žľazu a že to mám z toho ale žiaden záujem to nejako riešiť.Proslím poraďte mi kto má podobné skúsenosti.DíK

RNG

redukcne diety v case rastu su velmi skodliva vec, hlavne ked poskodia dokonca aj normalny cyklus menstruacie. Ked nema telo dost materialov na normalny proces, co sa divite, ze stracate vlasy, urychlene starnete a mate rozne zdravotne a nervove problemy?
Telo sa neda odklamat a pracuje len tak, ako ho zivite.
Ziadne tabletky vam nenahradia spravnu vyzivu.Ved sa nazyvaju lieky alebo potravinove DOPLNKY, nie potraviny.
Lieky su na liecenie chorob a potravinove doplnky sluzia na doplnenie/zosilnenie vyzivovej a obrannej hodnoty potravin.

LuSyLa

ja mam 17 neviem no ved uvidis ved ti pichne vyvolavacku a mozno sa ti to upravy asi trpis ppp ked tu pises ked chces krami tak musis aj nieco jest

zufala

LuSyLA : a ty ams kolko rokov ? .. vies bo ja budem mat este len 16 tak neviem ci by mi dal antikoncepciu .. neviem fakt sa bojim ze ich nedostanem :(

LuSyLa

zufala no antiku mi dal az na druhy krat co som tam isla.stravu no jem vsetko uplne vsetko.tak drzim palce aby si dostala.