Feromóny

Milos znalec

Nekupujte tieto hluposti - su to len reklamne vety a frazy. Clovek nema organ, ktorym by dokazal feromony vnimat a nos to nie je.. Takze si len kupite nejaku predrazenu vonavku, ale nejaky ucinok na libido, nedajboze na erekciu.. Podrobne je vsetko vysvetlene tu -odkaz odstránený-

Anthuria

zaujem o feromony nemam.Spytat sa ale mozem hada, lebo mam chripku a nuda...'Feromony vo flasticke predsa nemozu fungovat na vsetkych. Toto je podla mna nieco ako DNA. Niekomu vonis, inemu nie. Ci jak? Poucte ma.

RadoslavK

Mne to zafungovalo :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

FeroHejter

Bacha, na webe je už viac ako dva týždne bordel. Veľké portály a nebudem ich menovať, zobrazujú reklamy nejakého podvodníka, ktorý predáva feromony. Feromony vraj na balenie báb. Dostanete sa na falosné stránky s falošnými komentármi falosného predajcu. Všetko to vykradli z internetu a klamú tak zákazníkov. Rád by som varoval.. všetko je vysvetelné napríklad tu: a5.sk

masz

Ja som objednaval na topferomony.sk a som spokojny :D
Podla mna to ucinkuje aspon na mna :D ale sebavedomie vzrasta :D