Nagatívne účinky antikoncepcie

Príspevok v téme: Nagatívne účinky antikoncepcie
midsummer

Beriem antikoncepciu Laurina asi taký rok a keď som bola v lekárni pre lieky tak mi jeden lekár povedal aby som si dávala na to veľký pozor ale prečo to nepovedal. Mohli by ste mi prosím Vás napísať či môžem mať nejaké vážne problémy kvôli antikoncepcii?Chcela by som mať o také 3 roky dieťa a bojím sa či nemôže mať na bábo nejaké negatívne účinky.Ďakujem za odpoveď

kovacska

midsummer, tak ja ťa asi nepoteším moc. brala som diane a tie ma riadne rozhasili... nedostávam menštruáciu aj pol roka, detičky neviem, či budem môcť mať, gynekolog pochybuje... a to kvôli nim, predtým som žiadne problémy nemala. a čo ma fakt štve, tak to je to, že mi to nik predtým nepovedal a ked som písala do akéhokoľvek časopisu o radu, do akejkoľvek poradne, nikde to neuverejnili, nik mi neodpísal, každý sa z toho vyzúva... asi tak. hormony preto neodporúčam fakt. škoda by bola pokaziť si organizmus...

midsummer

anti..ja beriem hak laurinu uz asi pol roka ale idem ju vysadit..minuly rok ked som brala prvy krat tak som pribrala asi 4 kila ale ma to vela zlych ucinkov..perto ju chcem vysadit..citala som ze moze sposobit aj trvalu neplodnost a to by som veru nechcela..tak si radsej nedavaj..

anti

proste mam nepravidelnu mensitruaciu a ja na upravu by som chcela antikoncepciuale bojim sa ze priberiem a mamka tiez nieje za predpis tak neviem co mam robit

anti

mma problem ma neprevidelnu menstruaciu a moja mamka nechce by som si predpisala antikoncepciu a aj by som aj chcela ale zase sa bojim ze priberem

igua

aj ja som mavala tlak na hrudi...ale to skor z psychickych problemov. ked som brala HAK, citila som sa, ako by som ani nezila...nemala som vobec ziadne pocity alebo naopak, bola som nadmieru citliva. skratka mi tie hormony udreli na mozog. synteticke hormony su bordel!!! fuj. a ked som ju vysadila, dostala som kvasinky. a to som brala nizkohormonalnu - Yadine.
tomuto problemu sa tu venuju viacere temy, skus si pohladat.
ale myslim si, ze o babatko sa bat nemusis. tak vela stastia! :)

midsummer

jklôjklô..kŕčové žily myslím nemá nikto v rodine ale zvyknem mávať tlak na hrudi..môže to byť niečo vážne?

jklôjklô

midsummer,antikoncepcia=umelé hormóny.Z niektorej sa priberá, ale čo je horšie, pri jej užívaní môže dôjsť k žilovej trombóze - upchatiu cievy krvnou zrazeninou, tak by si si mala dávať zvlášť pozor, ak je vo vašej rodine niekto, kto má kŕčové žily. Okrem toho niektoré ženy mávajú napr. búšenie srdca alebo tlak na hrudi, čo je tiež veľmi nebezpečné. Pred lekárom netreba zatajovať žiadne choroby, ktoré máte v rodine. Treba priznať všetky problémy, alebo výkyvy, ktoré ti spôsobuje antikoncepcia.